Laiką leido žaisdami stalo tenisą

stalo tenisas girenai
Praėjusį savaitgalį girėniškiai laiką leido prie teniso stalų. Nors iš anksto buvo užsiregistravę 13 žaidėjų, varžybų dieną savo jėgas išmėgino šeši.

Visi žaidėjai sužaidė po penkis tarpusavio susitikimus. Susumavus rezultatus, nepralošęs nė vienos partijos, pirmą vietą iškovojo praėjusių metų nugalėtojas Daivaras Sperauskas, antras liko Mindaugas Jonuška, trečią vietą užėmė Arūnas Danielius.
 
Jaunimo grupėje varžėsi penki dalyviai. Čia geriausiai sekėsi pirmą vietą užėmusiam Vainorui Mažeikai, antrą vietą užėmė Vytautas Maciukevičius, trečią – Beatričė Mažeikaitė.

Bendruomenės centro pirmininkė Irena Sakalauskienė ir varžybų organizatorius Juozas Jonuška nugalėtojams ir prizininkams įteikė taures ir medalius, o gaspadinės susirinkusius vaišino tradiciniu šiupiniu. Girėniškiai išsiskirstė su viltimi susitikti kituose bendruomenės renginiuose, kurių šiais metais numatytas dar ne vienas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.