Sergamumo kreivė kopia aukštyn

Sergamumas rajone ir toliau auga, daugėja sergančių tiek gripu, tiek ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis.


Kaip skelbia Nacionalinis visuomenės sveikatos centras, praėjusią savaitę gripu sirgo net 93 asmenys, iš jų 30 – vaikai iki 17 metų, tad, panašu, gripas į lovas labiau guldo suaugusius. Ankstesnę savaitę gripu sergančių iš viso buvo registruota 44. Šiek tiek padaugėjo ir sergančių ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis, iš viso registruoti 287 sergantieji. Sergančių COVID-19 sumažėjo nuo 17-os asmenų ankstesnę savaitę iki 14-os praėjusią. Suminis bendras visų minėtų ligų rodiklis per praėjusią savaitę rajone buvo 1 tūkst. 463 atvejai 100 tūkst. gyventojų, o ankstesnę savaitę buvo 1 tūkst. 300 atvejų.

Marijampolės apskrityje daugiausiai sergančiųjų registruota Kazlų Rūdos (3 tūkst. 609 atvejai 100 tūkst. gyventojų) bei Marijampolės (2 tūkst. 694 atvejai 100 tūkst. gyventojų) savivaldybėse, toliau rikiuotųsi Šakių rajonas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.