Sergamumo kreivė kopia aukštyn

Sergamumas rajone ir toliau auga, daugėja sergančių tiek gripu, tiek ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis.


Kaip skelbia Nacionalinis visuomenės sveikatos centras, praėjusią savaitę gripu sirgo net 93 asmenys, iš jų 30 – vaikai iki 17 metų, tad, panašu, gripas į lovas labiau guldo suaugusius. Ankstesnę savaitę gripu sergančių iš viso buvo registruota 44. Šiek tiek padaugėjo ir sergančių ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis, iš viso registruoti 287 sergantieji. Sergančių COVID-19 sumažėjo nuo 17-os asmenų ankstesnę savaitę iki 14-os praėjusią. Suminis bendras visų minėtų ligų rodiklis per praėjusią savaitę rajone buvo 1 tūkst. 463 atvejai 100 tūkst. gyventojų, o ankstesnę savaitę buvo 1 tūkst. 300 atvejų.

Marijampolės apskrityje daugiausiai sergančiųjų registruota Kazlų Rūdos (3 tūkst. 609 atvejai 100 tūkst. gyventojų) bei Marijampolės (2 tūkst. 694 atvejai 100 tūkst. gyventojų) savivaldybėse, toliau rikiuotųsi Šakių rajonas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.