Tarp nusipelniusių Lietuvos medikų – ir kraštietė gydytoja

Zanavykų klinikos vadovei Violetai Šiurkienei sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys įteikė Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo garbės ženklą. Organizatorių nuotr.

Praėjusį antradienį Vilniuje, Valdovų rūmuose, vyko tradiciniai Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) organizuojami Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai. Už atsidavimą profesijai, sunkų ir pasiaukojantį darbą bei išskirtinius nuopelnus sveikatos sistemai įteikti 75 apdovanojimai. Tarp įvertinimo sulaukusių – ir Zanavykų klinikos direktorė Violeta Šiurkienė.

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys garbės ženklus įteikė 26 šalies gydytojams, 27 slaugytojoms ir 22 sveikatos apsaugos darbuotojams. V. Šiurkienė įvertinimo sulaukė pastarojoje kategorijoje – įteiktas Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo garbės ženklas. Jai dėkota už ilgametę profesinę veiklą medicinos srityje, už siekį plėsti medicininę pagalbą arčiau paciento namų.

Sveikindamas medikų ir sveikatos apsaugos bendruomenę su švente SAM ministras teigė, kad po visų išbandymų, kuriuos teko atlaikyti per pastaruosius kelerius metus, reikia susitelkti tolimesniam darbui.

„Reikia medikų pasitikėjimo pacientais ir pacientų – medikais, gydytojų pasitikėjimo slaugytojais ir slaugytojų – gydytojais. Mūsų visų susitelkimui gyvybiškai svarbus pasitikėjimas vienų kitais. Linkiu, kad visa mūsų beveik 50-ies tūkstančių narių bendruomenė kaip pagrindinį artimiausią tikslą matytų pasitikėjimo didinimą – pasitikėjimą savo profesija, nepriklausomai, kuo ir kur dirba, pasitikėjimą sveikatos apsauga, pasitikėjimą Valstybe ir jos galimybėmis užtikrinti visiems galimybes gauti gydymą ir pagalbą“, – teigė A. Dulkys.

Medicinos darbuotojų dienos proga sveikinimus rajono įstaigų medicinos darbuotojams antradienį skyrė ir meras Raimondas Januševičius bei vicemeras Darius Jakavičius. Jie aplankė rajono sveikatos įstaigas, padėkojo darbuotojams, kasdien besirūpinantiems rajono gyventojų sveikata bei gerove.

Padėką meras įteikė Zanavykų klinikos vadovei ir gydytojai V. Šiurkienei, kurios rūpestis pacientais ne tik nepalieka abejingų rajono gyventojų, tačiau sulaukė ir aukštesnio pripažinimo.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.