Europos eismo saugumo konkurse pasirodė slavikietės

Rugsėjo 4–6 d. Vienoje (Austrija) vyko 30-asis Tarptautinės automobilių federacijos  Europos eismo saugumo  konkursas. Jame jėgas išbandė dvi penktokės iš Slavikų pagrindinės mokyklos.
 
Šis konkursas kasmet organizuojamas siekiant stiprinti eismo švietimą kiekvienoje šalyje, kad vaikai, ypač vairuojantys dviračius, kuo rečiau patektų  į eismo įvykius. Tarptautinės automobilių federacijos organizuojamose varžybose tikrinama praktinė dviračio vairavimo dalis ir teorinės kelių eismo taisyklių žinios.

Lietuvos garbę gynė du berniukai  iš Panevėžio ir Kauno bei dvi penktokės iš Slavikų pagrindinės mokyklos – Laura Romikaitytė ir Deimantė Pilkauskaitė. Nors mergaitėms šįkart sėkmė nenusišypsojo, jos nenuleidžia rankų ir ruošiasi naujiems konkursams.

Jaunuosius dviratininkus regioninėms ir nacionalinėms varžyboms Lietuvoje rengia  Slavikų pagrindinės mokyklos direktorius Juozas Rakickas.

Tarptautiniame konkurse iš 21 Europos šalies dalyvavo 92 vaikai, kurie sudarė 23 komandas.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.