Plokščių moksleiviai mokėsi pažinti save

diplomuotosPlokščių mokykloje-daugiafunkciame centre spalio–gruodžio mėnesiais nevyriausybinė organizacija –iniciatyvaus jaunimo klubas „MES“ vykdė neformalaus ugdymo programą „Savęs pažinimo ir raiškos studija“.

Nuotr. Paskutiniame studijos užsiėmime vyko veiklos aptarimas bei apdovanojimų vakaras.

Studijos dalyviai dirbo pradinių ir vyresniųjų klasių moksleivių grupėse. Jose buvo kalbama, kaip pažinti save, kaip bendrauti, elgtis, kaip labiau pasitikėti savimi, vyko praktiniai užsiėmimai. Daugiausia teigiamų atsiliepimų sulaukė tie užsiėmimai, kurių metų studijos dalyvius aplankė svečiai: kirpėjos Anželika Dubickienė ir Rasa Kačerinskienė, visažistės iš Šakių – Evelina Drevininkaitytė ir Iveta Danieliūtė, Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure dirbantys Martinas Eimutis ir psichologė Jogilė Navickaitė, rajono tarybos narė Dinara Gudaitienė su savo veislyno „Mažasis augintinis“ šuneliais. Studijos dalyviai ir jų vadovė R.Liudžiuvienė svečiams dėkoja už savanorišką veiklą, tikisi jų sulaukti ir ateityje.
 
Studija veiklą tęs ir 2016 metais. Užsiėmimų metu ir toliau bus sudaromos sąlygos moksleiviams atsiskleisti, išbandyti save įvairiose situacijose ir veiklose, bus ugdomos ir plėtojamos vaikų kompetencijos. Studijos veikla remiama iš Švietimo ir mokslo ministerijos lėšų – iš neformaliojo ugdymo krepšelio.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.