Sintautų darželis dirbs ir vasaros metu

Dar gegužės mėnesio pabaigoje vykusiame rajono savivaldybės tarybos posėdyje itin daug diskusijų sukėlė klausimas dėl ydingos praktikos, kai vasaros metu uždaromi rajone esantys darželiai.

Bene daugiausiai kalbėta apie Sintautų darželį, dėl kurio uždarymo taip pat buvo pateiktas sprendimo projektas. Kaip paaiškėjo, šeši šį darželį lankančių vaikų tėvai yra parašę prašymus, kad darželis veiktų ir vasarą, mat jie darbo metu vaikų paprasčiausiai neturi kur palikti. Posėdyje rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Elvydas Pauliukėnas teigė, jog dėl tokio, o gal net ir mažesnio, skaičiaus vaikų nelogiška laikyti vasarą darželį neuždarytą. Tačiau taryba vis tik nusprendė šį klausimą atidėti vėlesniam posėdžiui, bet į birželio mėnesio posėdžio darbotvarkę šis klausimas įtrauktas nebuvo. E. Pauliukėnas informavo, jog, nepaisant suplanuotų remonto darbų, miestelyje esantis darželis veiks visą vasarą, todėl klausimas ir nebuvo svarstytas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.