Nominuoti aktyviausi rajono moksleiviai

jaunimo nominantaiPenktadienį rajono jaunimas rinkosi į J. Lingio parką, kur vyko apdovanojimai „Nominuok 2016“. Renginio metu išdalinta dešimt nominacijų. Apdovanojimus organizavo Šakių rajono moksleivių taryba (ŠRMT).

ŠRMT pirmininkė Gabija Barauskaitė pakvietė pirmąją nominantę. Į sceną lipa Lukšių Vinco Grybo gimnazijos moksleivė Milda Čebanauskaitė, jai paskirta nominacija „Metų aktyvas“. Ją ir pakalbinome. Milda sakė, kad nenustebo gavusi šį įvertinimą, ji prisipažino – jos tiesiog visur yra daug. Ji šoka mokyklos tautinių šokių kolektyve, lanko žurnalistikos, astronomijos būrelius, yra renginių vedėja. Pasak jos, nors mokslai kartais nukenčia, bet ji viską sugeba suderinti ir galvoja tapti politike. Aktyvi mergina šiais metais buvo pakviesta įsijungti į ŠRMT veiklą, čia savanoriauja, atstovauja Šakių rajonui regione.
 
Šiemet nominaciją „Metų mokinys“, skiriamą už aukštus mokslo pasiekimus respublikinėse ir tarptautinėse olimpiadose, nuspręsta skirti Modestui Matusevičiui. Nominacija „Metų sportininkas“ atiteko ieties metikui Modestui Masteikai – už aukštus sportinius pasiekimus rajono, Lietuvos bei tarptautinėse varžybose. Už aktyvų muzikavimą broliai Karolis ir Dovydas Urbanavičiai gavo nominaciją „Metų muzikantas“. Nominacija „Metų atradimas“ įteikta Jonui Vaikšnorui – už atrastą talentą fotografijos srityje. „Metų teatralo“ nominacija paskirta Nojui Šuopiui – už aktyvią aktorinę veiklą dramos studijos bei socialiniuose tinkluose. „Metų dailininko“ nominacija įteikta Vaivai Frančiakaitei. Geriausiu jaunimo renginiu pripažinta ir nominaciją „Metų renginys“ pelnė Lekėčių pagrindinės mokyklos gegužinė „Šokame lietuvių liaudies šokius“. Jau kelinti metai iš eilės nominacija „Metų savivalda“ įteikta Lukšių Vinco Grybo gimnazijai – už renginių organizavimą, akcijų vykdymą bei jaunimo veiklą. Nominacija „Metų iniciatyva“ įvertinta Dominyka Balčiūtė už renginio „Plyta“ organizavimą.

Nominacijų laimėtojai trumpai prisistatė, juos sveikino šeimos nariai, draugai, mokytojai.

Renginyje taip pat dalyvavo Seimo narys Arvydas Vidžiūnas, politikas Gabrielius Landsbergis.

„Skleiskite ir toliau šviesą, žinias, talentus, gebėjimus Lietuvoje, kad visa tai stebintų Lietuvos žmones ir įkvėptų mus būti tokiais, kokie esate jūs“, – kalbėjo G. Landsbergis.

Popietę jaunimas tęsė neformalioje aplinkoje ir susitiko bei kalbėjosi su kino režisiere Gabriele Nazaraite ir Lietuvos moksleivių sąjungos nariu Luku Gedvila.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.