Tarp „Lietuvos mokytojas 2023“ nugalėtojų – ir kraštietė logopedė

jazukeviciene d
Portalo lrytas.lt projekto „Lietuvos mokytojas 2023“ Švietimo pagalbos specialisto kategorijoje rungėsi 31 geriausias šalies specialistas. Vis tik daugiausiai simpatijų čia sulaukė mūsų krašto logopedė Diana Jazukevičienė, surinkusi daugiausiai skaitytojų ir vertinimo komisijos balsų. D. Pavalkio nuotr.

Kovo 1 d. portalas lrytas.lt paskelbė projekto „Lietuvos mokytojas 2023“ nugalėtojus. Džiugu, kad tarp jų ir Šakių rajono Švietimo pagalbos tarnybos vadovė, logopedė, MB „Lavina LT“ įkūrėja Diana Jazukevičienė, daugiausiai balsų (14 tūkst. 566) surinkusi Švietimo pagalbos specialisto kategorijoje.
 
D. Jazukevičienė – profesionali savo srities specialistė, teikianti logopedinę pagalbą mokytojams, vaikams ir jų tėvams. Ji nemokamai dalijasi savo sukurtomis užduotimis „Facebook“ paskyroje „Lavina LT“ (25 tūkst. sekėjų), taip pat veda mokymus ir seminarus apie ugdymosi sunkumus ir įtraukųjį ugdymą. Tai specialistė, kuri išgirsta, supranta ir padeda.

Padėką visiems, balsavusiems ir tikėjusiems jos sėkme, D. Jazukevičienė paskelbė savo „Facebook“ paskyroje, nes šiuo metu su Gyvenimo būdo medicinos asociacijos  projektu išvykusi į Italiją, kur semiasi patirčių, kurios bus naudingos Šakių trečiojo amžiaus universiteto veiklai. Tad apdovanojimų ceremonijoje dalyvavo jos sūnus Vytenis.

„Jausmas toks, kad dar netikiu, tik suprantu, jog šis laimėjimas dar labiau įpareigoja dirbti profesionaliai, su didele atsakomybe, – atviravo švietimo pagalbos specialistė. – Neslėpsiu, laimėti tikėjausi, kai pamačiau, kad kiekvieną dieną sulaukiu vis daugiau žmonių palaikymo.“

Be D. Jazukevičienės, projektui „Lietuvos mokytojas 2023“ buvo pasiūlyti ir dar trys mūsų rajono mokytojai: Rūta Krištopaitienė (matematikos ir IT mokytoja, Panemunių mokykla-daugiafunkcis centras), Vytautas Smirnovas (fizinio lavinimo mokytojas, Marijampolės PRC, Kudirkos Naumiesčio skyrius) ir Vaclova Valevičienė (priešmokyklinis ugdymas, Panemunių mokykla-daugiafunkcis centras).

Projekte iš viso dalyvavo 560 mokytojų ir specialistų iš visos Lietuvos. Jie buvo suskirstyti į aštuonias kategorijas: ikimokyklinio, pradinio, pagrindinio, vidurinio ir neformaliojo ugdymo. Taip pat švietimo pagalbos specialisto, švietimo lyderio ir specialisto, dirbančio su išskirtinai jautriomis grupėmis. Nugalėtojai buvo išrinkti susumavus skaitytojų ir vertinimo komisijos balsus.

Projekto tikslas – atrasti ir įvertinti švietimo lyderius, padrąsinti jaunus žmones rinktis mokytojo profesiją, o dirbantiems mokytojams patvirtinti, kad jų įdėtas darbas ir atsidavimas turi išskirtinę prasmę.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.