Kriminalai (2015-10-27)

Avarija
Spalio 25 d. apie 15.30 val. kelyje Jurbarkas–Šakiai–Pilviškiai ties Kiduliais susidūrė į Šakių pusę važiavę automobilis ir motociklas. Pirminiais duomenimis, motociklas ,,Yamaha XV 1100“ trenkėsi į ta pačia kryptimi važiavusį „Peugeot 206“, kai automobilio vairuotojas staiga pasuko į šalikelėje esančią piceriją. „Peugeot 206“ vairuotojas (26 m.) yra Prienų rajono Balbieriškio seniūnijos gyventojas, o motociklininkas (48 m.) gyvena Marijampolės savivaldybėje, Šunskuose. Eismo įvykio metu sužalotas motociklo vairuotojas, kuris pristatytas į Jurbarko ligoninę. Pirminiais duomenimis, automobilio vairuotojas nepamena, ar laiku įjungė kairio posūkio signalą, tačiau prieš sukdamas į kairę jis jokio iš paskos važiuojančio motociklo nepastebėjęs. Vairuotojai buvo blaivūs, vairuotojo pažymėjimus turi. Dėl avarijos Šakių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar prisiimti atsakomybę atsistatydinant yra tinkamas sprendimas?

klausimelis 04 12Danutė iš Paluobių:

Atsistatydinti – lengviausias kelias. Nemanau, kad toks požiūris yra teisingas. Geriau, kad ministrai patys išspręstų susidariusias problemas, nes iki jų kadencijos pabaigos liko labai mažai laiko. 

klausimelis 04 12 2

Vytautas iš Lepšių:

Nelabai. Jei prisidirbi, tai turi pats ir ištaisyt, išsisrėbt tą košę, o ne trauktis. Nors kas žino, kodėl taip nutinka. Gal ministrai nesusikalba su Vyriausybe.


BlueYellow-baneris
 
TKV sakiai350
sms
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.