Kriminalai (2015-10-27)

Avarija
Spalio 25 d. apie 15.30 val. kelyje Jurbarkas–Šakiai–Pilviškiai ties Kiduliais susidūrė į Šakių pusę važiavę automobilis ir motociklas. Pirminiais duomenimis, motociklas ,,Yamaha XV 1100“ trenkėsi į ta pačia kryptimi važiavusį „Peugeot 206“, kai automobilio vairuotojas staiga pasuko į šalikelėje esančią piceriją. „Peugeot 206“ vairuotojas (26 m.) yra Prienų rajono Balbieriškio seniūnijos gyventojas, o motociklininkas (48 m.) gyvena Marijampolės savivaldybėje, Šunskuose. Eismo įvykio metu sužalotas motociklo vairuotojas, kuris pristatytas į Jurbarko ligoninę. Pirminiais duomenimis, automobilio vairuotojas nepamena, ar laiku įjungė kairio posūkio signalą, tačiau prieš sukdamas į kairę jis jokio iš paskos važiuojančio motociklo nepastebėjęs. Vairuotojai buvo blaivūs, vairuotojo pažymėjimus turi. Dėl avarijos Šakių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.