Apiplėšta drabužių parduotuvė

langasLiepos 20 d. naktį įsibrauta į Šakių miesto centre esančią drabužių parduotuvę, iš kur pagrobti manekenai su rūbais.

Nuotr. Įžūlūs plėšikai, išdaužę lango stiklą, griebė stovinčius manekenus su drabužiais.

Apie 2 val. nakties Kęstučio gatvėje suveikė drabužių parduotuvės signalizacija. Išdaužius lango stiklo paketą, buvo įsibrauta į rūbų parduotuvę ir ji žaibiškai apvogta. Pirminiais duomenimis, išneštos penkios rankinės bei aprengti manekenai iš vitrinos, kurie vėliau rasti prie parduotuvės be rūbų. Žinoma, jog vien tik drabužių pagrobta už 150 eurų, kiti nuostoliai tikslinami. Turtas buvo draustas. Šakių policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas. Tikimasi, jog nusikaltimą pavyks išsiaiškinti peržiūrėjus parduotuvėje esančias vaizdo kameras.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.