KRIMINALAI (2017-06-06)

Pavogė kurą
Birželio 1 d. 7.15 val. pastebėta, kad, išardžius vilkiko „Scania R410“, stovėjusio Griškabūdžio seniūnijos Smilgių kaime esančių gyvulių fermų teritorijoje, degalų paėmimo sistemą, iš vilkiko kuro bako pavogta apie 350 litrų dyzelino. Nuostolis tikslinamas.
 
Sumušė
Birželio 3 d. 13.20 val. policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą, kad Kriūkų seniūnijos Gerdžiūnų kaime gyvenantį vyrą (g. 1975 m.), kuris buvo blaivus, Liepų gatvėje nustūmė nuo dviračio ir sumušė du to paties kaimo gyventojai, kurie iš įvykio vietos pasišalino. Nukentėjusysis medikų pagalbos atsisakė.

Smurtavo
Birželio 4 d. gautas pranešimas, kad 12.50 val. namuose, esančiuose Gelgaudiškio seniūnijos Daukantiškių kaime, vyras (g. 1958 m.) smurtavo prieš sugyventinę (g. 1969 m.). Įtariamajam nustatytas girtumas (1,14 prom.). Pareigūnai smurtautoją sulaikė.

Vagystė
Birželio 4 d. 19.20 val. pareigūnams pranešta, kad Griškabūdžio seniūnijos Patašinės kaime išmušti gyvenamojo namo dviejų langų stiklai ir, įsibrovus į vidų, pagrobtas televizorius bei barzdaskutė. Televizorius namo savininkui vėliau grąžintas. Signalizacija name neįrengta, turtas nedraustas. Nuostolis tikslinamas.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.