Sprogmenys – tarsi grybai po lietaus

Prasidėjus žemės ūkio darbams laukuose, žemės gelmės vis dar atiduoda skausmingą mūsų krašto praeitį menantį palikimą. Ir praėjusį savaitgalį policijos pareigūnai kone kasdien gavo pranešimus apie laukuose, miškuose ir net miesteliuose randamus įvairiausius karo laikų sprogmenis.

Gegužės 25 d. 15.34 val. buvo gautas pranešimas apie Sintautų sen., Balseliškių k. rastus sprogmenis. Buvo įvestas planas ,,Skydas“. Atvykę išminuotojai vietoje sunaikino surastas 82 mm minosvaidžio minas (2 vnt.).
 
Praėjusį sekmadienį į Šakių rajoną išminuotojai vyko net du kartus. 11.48 val. Griškabūdžio sen. Galinių k. budėta, kol atvykę J. Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai surastą karo laikų 82 mm minosvaidžio miną sunaikino vietoje. Tos pačios dienos vakarą, 18.26 val., gautas pranešimas apie Gelgaudiškyje Smėlio g. rastą sprogmenį. Buvo įvestas planas „Skydas“. Atvykę J. Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai surastą sprogmenį (artilerijos sviedinio sprogdiklį) nusprendė sunaikinti atviroje teritorijoje, maždaug už 2 km. Iki šios vietos palydėjo ir ugniagesiai.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar prisiimti atsakomybę atsistatydinant yra tinkamas sprendimas?

klausimelis 04 12Danutė iš Paluobių:

Atsistatydinti – lengviausias kelias. Nemanau, kad toks požiūris yra teisingas. Geriau, kad ministrai patys išspręstų susidariusias problemas, nes iki jų kadencijos pabaigos liko labai mažai laiko. 

klausimelis 04 12 2

Vytautas iš Lepšių:

Nelabai. Jei prisidirbi, tai turi pats ir ištaisyt, išsisrėbt tą košę, o ne trauktis. Nors kas žino, kodėl taip nutinka. Gal ministrai nesusikalba su Vyriausybe.


BlueYellow-baneris
 
TKV sakiai350
sms
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.