Sprogmenys – tarsi grybai po lietaus

Prasidėjus žemės ūkio darbams laukuose, žemės gelmės vis dar atiduoda skausmingą mūsų krašto praeitį menantį palikimą. Ir praėjusį savaitgalį policijos pareigūnai kone kasdien gavo pranešimus apie laukuose, miškuose ir net miesteliuose randamus įvairiausius karo laikų sprogmenis.

Gegužės 25 d. 15.34 val. buvo gautas pranešimas apie Sintautų sen., Balseliškių k. rastus sprogmenis. Buvo įvestas planas ,,Skydas“. Atvykę išminuotojai vietoje sunaikino surastas 82 mm minosvaidžio minas (2 vnt.).
 
Praėjusį sekmadienį į Šakių rajoną išminuotojai vyko net du kartus. 11.48 val. Griškabūdžio sen. Galinių k. budėta, kol atvykę J. Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai surastą karo laikų 82 mm minosvaidžio miną sunaikino vietoje. Tos pačios dienos vakarą, 18.26 val., gautas pranešimas apie Gelgaudiškyje Smėlio g. rastą sprogmenį. Buvo įvestas planas „Skydas“. Atvykę J. Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai surastą sprogmenį (artilerijos sviedinio sprogdiklį) nusprendė sunaikinti atviroje teritorijoje, maždaug už 2 km. Iki šios vietos palydėjo ir ugniagesiai.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.