Kriminalai (2023-05-16)

Avarija
Gegužės 12 d. 17.22 val. Barzdų sen. Pupių k., kelyje Pilviškiai–Šakiai–Jurbarkas, automobilis „Renault Master“, vairuojamas blaivaus vyro (g. 1968 m.), kliudė ta pačia kryptimi važiavusį neblaivų (2,44 prom.) dviratininką (g. 1969 m.). Nukentėjusysis pristatytas į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 1 d.
 
Smurtavo
Gegužės 12 d. apie 13.40 val. Kudirkos Naumiesčio sen. Panovių k. Juozo Lingio g., viešoje vietoje, vyras (g. 2003 m.) smurtavo prieš moterį (g. 2004 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 284 str.
Gegužės 14 d. apie 16.30 val. Gelgaudiškio sen. Pajotijo k. Liepų g., namuose, neblaivus vyras (g. 1978 m.) smurtavo prieš moterį (g. 1976 m.). Įtariamasis sulaikytas ir pristatytas į ilgalaikio sulaikymo patalpas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

Apgadino
Gegužės 13 d. apie 1.40 val. Šakių r. sav., Šilgalių k. Šilgalių Sodų g., vyras apgadino moteriai (g. 1993 m.) priklausančių namų durų rankeną ir automobilio „Audi A6“ žibintą. Iš viso padaryta apie 200 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.