Kriminalai (2023-05-16)

Avarija
Gegužės 12 d. 17.22 val. Barzdų sen. Pupių k., kelyje Pilviškiai–Šakiai–Jurbarkas, automobilis „Renault Master“, vairuojamas blaivaus vyro (g. 1968 m.), kliudė ta pačia kryptimi važiavusį neblaivų (2,44 prom.) dviratininką (g. 1969 m.). Nukentėjusysis pristatytas į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 1 d.
 
Smurtavo
Gegužės 12 d. apie 13.40 val. Kudirkos Naumiesčio sen. Panovių k. Juozo Lingio g., viešoje vietoje, vyras (g. 2003 m.) smurtavo prieš moterį (g. 2004 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 284 str.
Gegužės 14 d. apie 16.30 val. Gelgaudiškio sen. Pajotijo k. Liepų g., namuose, neblaivus vyras (g. 1978 m.) smurtavo prieš moterį (g. 1976 m.). Įtariamasis sulaikytas ir pristatytas į ilgalaikio sulaikymo patalpas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

Apgadino
Gegužės 13 d. apie 1.40 val. Šakių r. sav., Šilgalių k. Šilgalių Sodų g., vyras apgadino moteriai (g. 1993 m.) priklausančių namų durų rankeną ir automobilio „Audi A6“ žibintą. Iš viso padaryta apie 200 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.