Kriminalai (2023-05-16)

Avarija
Gegužės 12 d. 17.22 val. Barzdų sen. Pupių k., kelyje Pilviškiai–Šakiai–Jurbarkas, automobilis „Renault Master“, vairuojamas blaivaus vyro (g. 1968 m.), kliudė ta pačia kryptimi važiavusį neblaivų (2,44 prom.) dviratininką (g. 1969 m.). Nukentėjusysis pristatytas į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 1 d.
 
Smurtavo
Gegužės 12 d. apie 13.40 val. Kudirkos Naumiesčio sen. Panovių k. Juozo Lingio g., viešoje vietoje, vyras (g. 2003 m.) smurtavo prieš moterį (g. 2004 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 284 str.
Gegužės 14 d. apie 16.30 val. Gelgaudiškio sen. Pajotijo k. Liepų g., namuose, neblaivus vyras (g. 1978 m.) smurtavo prieš moterį (g. 1976 m.). Įtariamasis sulaikytas ir pristatytas į ilgalaikio sulaikymo patalpas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

Apgadino
Gegužės 13 d. apie 1.40 val. Šakių r. sav., Šilgalių k. Šilgalių Sodų g., vyras apgadino moteriai (g. 1993 m.) priklausančių namų durų rankeną ir automobilio „Audi A6“ žibintą. Iš viso padaryta apie 200 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.