Per policines priemones – šeši pažeidimai

Balandžio mėnesį Šakių rajono teritorijoje Marijampolės apskrities VPK Šakių r. policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai organizavo 16 policinių priemonių, skirtų eismo dalyvių blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų ir kt.
 
Kaip informuoja Šakių bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė, buvo patikrinti 748 transporto priemonių vairuotojai ir nustatyti 3 nuo alkoholio apsvaigę asmenys, kuriems pradėti ikiteisminiai tyrimai (girtumas daugiau nei 1,5 prom.); 3 nuo alkoholio apsvaigę asmenys, kuriems pradėtos administracinio nusižengimo teisenos (girtumas iki 1,5 prom.).

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.