Iš medyje įrengto namelio iškrito ir žuvo moteris

namelis medyje
Tragiška nelaimė birželio 1-osios naktį įvyko Palankinės kaime (Kidulių sen.) esančioje poilsiavietėje „Virš bedugnės“.

Policija pranešimą apie įvykį gavo apie 23 val. 50 min. Paaiškėjo, kad iš medyje įrengto namelio  (aukštis apie 9 m) iškrito ir mirtinai susižalojo šakietė moteris (gim. 1971 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Policija patvirtino, kad moteris namelyje buvo ne viena, tačiau daugiau aplinkybių neatskleidė, nes vyksta tyrimas. Penktadienį įvykio vietoje dirbo ir aplinkybes tikslino pareigūnai, jiems talkino kolegos iš Marijampolės ekspertinio padalinio.

„Draugo“ žiniomis, žuvusioji buvo poilsiavietės savininkės draugė. Su poilsiavietės atstovais redakcijos žurnalistei susisiekti nepavyko.

Poilsiavietei „Virš bedugnės“ tai pirmasis veiklos sezonas – du modernūs nameliai medyje įrengti tik šį pavasarį. Projektas įgyvendintas pritraukiant Šakių krašto vietos veiklos grupės lėšas ir siekiant sukurti unikalią apgyvendinimo paslaugą Šakių rajono teritorijoje.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.