Savaitės pradžia pažymėta avarijomis

avarija senjorai
Į devintą dešimtį įkopęs vairuotojas pėsčiųjų perėjoje partrenkė kitą pensinio amžiaus senjorą. D. Pavalkio nuotr.


Pirmadienį susidūrus vilkikui ir dviem lengviesiems automobiliams, nukentėjo moteris. O antradienį pėsčiųjų perėjoje Šakių mieste buvo partrenktas vyriškis.
 
Rugpjūčio 28 d. apie 17.18 val. kelyje Pilviškiai–Šakiai–Jurbarkas, sankirtoje su keliu Lukšiai-Sintautai vilkikas „Renault“ susidūrė su „VW Passat“ ir „Ford Focus“ automobiliais. Įvykio metu nukentėjo „Volkswagen“ vairuotoja. Stipriai apgadintas buvo ir nukentėjusios automobilis bei vilkiko priekis.

Rugpjūčio 29 d. apie 10.40 val. Šakiuose V. Kudirkos g. prie 88-ojo namo blaivus automobilio „Audi 80“ vairuotojas (g. 1937 m.) nepastebėjo į pėsčiųjų perėją įėjusio vyriškio (g. 1950 m.) ir jį partrenkė. 73 vyras nuvežtas į ligoninę. Vėliau iš ligoninės išleistas gydytis į namus.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.