Kriminalai (2024-02-27)


Sužalojo

Vasario 23 d. 18.26 val.  Marijampolės apskr. VPK gautas Šakių ligoninės pranešimas, kad 18.22 val. į ligoninę dėl sužalojimo iš Sintautų sen. Veršių k. atvežtas nepilnametis (gim. 2009 m.), kuris, suteikus med. pagalbą, gydomas ambulatoriškai. Surinkta medžiaga dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo pagal LR BK 140 str. 1 d.

Vagystės

Vasario 23 d. 11.10 val. Šakių rajono policijos komisariate gautas moters (gim. 1977 m.) pranešimas, kad laikotarpyje nuo vasario 17 d. iki vasario 18 d. Lukšiuose Pergalės g. iš neužrakinto ūkinio pastato, buvo pavogta apie 2 tonos pjuvenų briketų. Patirta apie 700 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl didelės vertės turto vagystės pagal LR BK 178 str. 3 d.

Vasario 23 d. apie 15.34 val.  Šakių rajono policijos komisariate gautas moters (gim. 1988 m.) pranešimas, kad laikotarpyje nuo vasario 19 d. iki vasario 23 d. Šilgalių k. Rasos g. buvo pavogti jai priklausančio automobilio „Citroen“ ratų gaubtai. Patirta apie 320 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl didelės vertės turto vagystės pagal LR BK 178 str. 3 d.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.