Gesino automobilį, traukė skenduolį

Nuo gaisro labiausiai nukentėjo automobilio vidus. D. Pavalkio nuotr.

Kovo 8 d. popietę ugniagesiai gelbėtojai skubėjo gesinti degančio automobilio, o vėliau traukė skenduolio kūną.

Pranešimas apie degantį automobilį Šakiuose, V. Kudirkos gatvėje, buvo gautas kovo 8 d. 14.10 val. Atvykus ugniagesiams buvo uždūmintas lengvojo automobilio ,,Nissan Juke“ salonas. Gaisro metu išdegė lengvojo automobilio prietaisų skydelis, elektros instaliacija ir kilimėlis. Nuo karščio sutrūko priekinis stiklas. 

Tos pačios dienos vakare 18.12 val. buvo gautas pranešimas, kad Šakių sen. Švarplių k. kanale rastas paskendęs vyras. Ugniagesiai gelbėtojai, panaudoję kobinį, iš vandens kanalo ištraukė vyro kūną.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.