Degė automobilis ir boileris

Automobilis „Mercedes-Benz“ sudegė nepataisomai, gaisras galėjo kilti dėl kuro sistemos gedimo. Šakių PGT nuotr.

Ugniagesiai gelbėtojai skubėjo gesinti užsidegusio automobilio ir boilerio. Laimei, žmonės įvykių metu nenukentėjo, tiesa, turtas visgi buvo apgadintas.

Pranešimą apie užsiliepsnojusią transporto priemonę Šakių sen. Striūpų k. Liepto g. ugniagesiai gavo gegužės 30 d. 18.40 val. Atvykus automobilis „Mercedes-Benz“ degė atvira liepsna. Gaisro metu išdegė automobilio variklio skyriaus degios dalys, salonas, bagažinės skyrius. Pirminiais duomenimis, automobilis užsiliepsnojo dėl kuro sistemos gedimo.

gaisras boilerisŠakių PGT nuotr.

Tą pačią naktį, kelios minutės po vidurnakčio, ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į Šakiuose esančią L. Giros gatvę.

Atvykus gyvenamojo namo patalpos buvo uždūmintos. Rūsyje degė boileris. Pastatas mūrinis, dviejų aukštų, perdanga gelžbetonio, stogas dengtas šiferiu.

Gaisro metu išdegė rūsio patalpa (4x3 m), apdegė boileris, aprūko koridorius. Ugniagesiai nuardė apie 12 m² lubų ir sienų medinių lentelių.

Nors name buvo įrengti du dūmų detektoriai, tačiau šie nesuveikė. Preliminariais duomenimis, gaisras galėjo kilti dėl elektros įrenginių gedimo.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.