Į valstybines įmones bandoma įdiegti valdybas

kontroles komitetasKontrolės komisija neatsisako siūlymo valstybės įmonėse steigti valdybas, tačiau Šakių r. savivaldybės taryboje į šį siūlymą žiūrima santūriai.

Dėl valdybų steigimo nebuvo susilaukta bendro pritarimo, jam pritarė tik konservatorių frakcija.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija į valdybas žiūri atsargiai, nes nemato aiškios valdybų veiklos koncepcijos. Jei valdyba nefunkcionuos, tai jos buvimas taps našta: savivaldybės administracija turės prižiūrėti ne tik direktoriaus, bet ir valdybos darbą.
 
Valstybinių įmonių vadovai dalinimąsi atsakomybe su valdybomis vertina kur kas palankiau.

Dėl panašių diskusijų nuspręsta apsiriboti siūlymu steigti vieną valdybą UAB „Šakių vandenys“, kuri būtų kaip pilotinė įmonė, patikrinanti valdybų funkcionavimą. Anot tarybos narės Irenos Haase, valdyba padėtų susitvarkyti ir ūkinėje, ir finansinėje veikloje. „Rekomenduojame „Šakių vandenims“ steigti kolegialų organą – valdybą ir pavedame administracijos direktoriui Evaldui Sniečkui kartu su „Šakių vandenų“ direktoriumi parengti projektą tarybos sprendimui“, – teigė I. Haase. Manoma, kad valdybą galėtų sudaryti 5 nariai.

Šis sprendimas galėtų būti svarstomas rugsėjo mėnesio tarybos posėdyje, tačiau šiuo metu administracijos direktorius Evaldas Sniečkus atostogauja ir neaišku, kiek apskritai bus atsižvelgta į Kontrolės komiteto pasiūlymą.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.