baneris leidinys

lebedzinskiene biblioteka
Nuotr. Konkursą laimėjusi Kristina Lebedžinskienė jaučiasi puikiai ir turi savo vadovavimo bibliotekai viziją.

Sausio 2 d. įvyko konkursas Šakių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktoriaus pareigoms užimti. Nors į šią vietą pretendavo trys kandidatai, du buvo iš karto atmesti, nes neatitiko specialiųjų reikalavimų. Tad konkurse dalyvavo ir jį laimėjo Kristina Lebedžinskienė, surinkusi aštuonis balus.
 
Pagal iškeltus kvalifikacinius reikalavimus šią vietą galėjo užimti žmogus, turintis aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą humanitarinių arba socialinių mokslų studijų srities išsilavinimą, ne mažesnę kaip 2-ejų metų vadovaujamo darbo patirtį kultūros arba informacinės veiklos srityje ir mokėti bent vieną iš trijų oficialių Europos Sąjungos darbo kalbų (anglų, prancūzų ar vokiečių) ne žemesniu kaip B1 kalbos mokėjimo lygiu.

Be abejo, kandidatas turėjo būti susipažinęs su Lietuvos Respublikos Konstitucija, Lietuvos Respublikos bibliotekų ir kitais su bibliotekomis susijusiais įstatymais bei bibliotekų veikla, turėti kompiuterinio raštingumo įgūdžių ir mokėti naudotis informacinėmis technologijomis. Be to, reikalingi ne tik strateginio planavimo, bet ir komandinio darbo įgūdžiai.

Darbo sutartis su Kristina Lebedžinskiene bus sudaryta tik po 14 kalendorinių dienų, gavus informaciją iš Specialiųjų tyrimų tarnybos.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos