akcija2024 568px

rugyte_mokinesVasario 28 dieną Jurbarko parodų ir koncertų salėje buvo atidaryta mūsų krašto dailininkės Lolitos Rūgytės ir jos mokinių, Šakių Meno mokyklos dailės skyriaus ketvirtokių Mortos Burdilauskaitės ir Marijos Rinkevičiūtės tapybos darbų paroda. Tai jau antroji šakietės paveikslų paroda, kurią pasiūlė surengti  Jurbarko krašto muziejus.

Nuotr. Dailininkė L.Rūgytė džiaugėsi galimybe senojoje Jurbarko cerkvėje surengti tapybos darbų parodą kartu su savo mokinėmis M.Burdilauskaite (dešinėje) ir M.Rinkevičiūte.

Pačios dailininkės teigimu, senojoje Jurbarko cerkvėje savo tapybos darbus ji eksponavo prieš devynerius metus. Tad labai džiugu, kad po kurio laiko ir vėl čia savo spalvomis ir neįprastomis idėjomis prabilo šakiečių paveikslai. Kadangi parodų salėje telpa 40 eksponatų, L.Rūgytė prie šios parodos pasiūlė prisidėti ir savo mokinėms, su kuriomis kartu dirbo „Meno vaivorykštės“ dienų metu. Tad šalia 32 dailininkės paveikslų  galima pamatyti ir 4 Mortos bei 3 Marijos tapybos darbus.

Į parodos atidarymą susirinkę jurbarkiečiai turėjo ne tik kur akis paganyti, bet ir pasiklausė puikios muzikos. Ne tik kūrybingai tapanti, bet ir ne mažiau gražiai fortepijonu skambinanti Marija žiūrovams padovanojo muzikinį kūrinį. Pasak L.Rūgytės, jiems netrūko ne tik dailės mėgėjų dėmesio, kurie domėjosi, kaip gimsta paveikslai, kokie įkvėpimo šaltiniai skatina kurti, kaip jauni žmonės pasuka kūrybos keliu, bet ir gausaus žurnalistų būrio. Parodos atidarymą filmavo ir Jurbarko televizija.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos