baneris leidinys

Rugpjūčio 9 dienos pavakare būrelis meno gerbėjų patraukė Raudondvario parko link. Rugpjūčio 6-11 dienomis ten vyko Tarptautinis žemės meno festivalis, kuriame dalyvavo 23 menininkai iš 11 pasaulio šalių. Kaip ir kasmet, čia vyko jau tradiciniu tapęs floristikos seminaras-mokymas, kurį vedė gerai žinomas floristas – Marijus Gvildys.

Floristas M. Gvildys pakvietė Gerdžiūnų bendruomenę į vykusį festivalį, kad gerdžiūniečiai ne tik pamatytų pasaulio menininkų darbus, bet kartu su jais mokytųsi kurti, improvizuoti ir žemę matytų kitaip. „Ne veltui sakoma, kad geriau vieną kartą pamatyti, nei dešimt kartų išgirsti“, – teigė Gerdžiūnų bendruomenės tarybos narė Onutė Rakauskienė.

Projekte dalyvaujantys įvairaus amžiaus žmonės dirbo su užsidegimu, noru kurti dar ir dar. Įdomiausia tai, kad meno kūriniai buvo daromi iš gamtoje esančių mwedžiagų, komponuojami prie kokios nors gamtoje esančios dalies, pavyzdžiui – medžio šaknies.

Pasisėmę gerų emocijų ir šiltų įspūdžių, visi patraukė namo Vilkijos link. Iš ten, apžiūrėję Nemuno vingius, persikėlė per upę į Pavilkijį, kur užlipę ant Žemosios Panemunės piliakalnio grožėjosi atsiveriančiais gamtos vaizdais. Susirinkusieji padarė išvadą, kad lietuviai per mažai tausoja ir myli savo šalį. „Užuot važiavę į svečias šalis, pirmiausiai pamatykime šalia esantį gamtos grožį ir jo įvairovę, saugokime gamtą ateities kartoms“, – apie matomą jau kitokią gamtą pasakojo O. Rakauskienė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos