baneris leidinys

laisves partija iskaba
Praėjusį penktadienį Laisvės partijos Šakių skyrius šakiečiams pasiuntė žinutę, kad jiems svarbios visos šeimos ir greta Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos plakato, skelbiančio, kad jie už tradicinę šeimą, „laisviečiai“ pakabino saviškį.  

Pranešime spaudai Laisvės partijos Šakių skyriaus pirmininkas Mantas Aleksa pasakoja, kad mintį pasiųsti šią žinutę pasiūlė Šakiuose svečiavęsis Žmogaus teisių komiteto pirmininkas Tomas Vytautas Raskevičius.
 
„Šia mūsų žinute siekiame į miesto kasdienybę įnešti daugiau spalvų, įvairovės, pozityvo bei pasiųsti žinutę, kad visos šeimos yra svarbios. Minčių apie mūsų partijos reklamą mieste buvo jau senokai, bet galutinai apsispręsti padėjo Seimo nario T. V. Raskevičiaus vizitas. Jį, vos tik atvykusį į miesto centrą, pasitiko kitos politinės jėgos žinutė, skirta tik tradicinėms šeimoms. Vis dar nesuprantu, apie kokią tradicinę ir netradicinę jie taip dažnai kalba, todėl nusprendėme sureaguoti ir šakiečiams pasiųsti pozityvią žinutę, jog nėra prasmės rūšiuoti šeimų. Net neabejoju, kad ši mūsų reklama paglostys širdį ne vienam kraštiečiui. Džiaugiamės ir tuo, kad pagaliau Šakių politinėje arenoje atsiranda vietos tokiai drąsiai bei ryškiai partijai“, – pasakojo Laisvės partijos Šakių skyriaus pirmininkas M. Aleksa.

Pranešime spaudai minima, kad pasirinkta vieta nėra atsitiktinė. Dabar vienoje vietoje galima matyti dvi ideologiškai skirtingų partijų reklamas su priešingomis žinutėmis, o tai, pasak M. Aleksos, gera pradžia diskusijoms, žmonių švietimui.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos