baneris leidinys

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) skelbia, kad 34 Lietuvos savivaldybėse, tarp kurių ir Šakių, jau nuo šiandien vyksta pakartotinis balsavimas merų rinkimuose. Šakiuose jis organizuojamas savivaldybės administracijos pastate.
 
Pakartotinis balsavimas iš anksto vyks kovo 14–16 d. nuo 7 val. ryto iki 20 val. vakaro. Balsuoti iš anksto galima visose Lietuvos savivaldybėse, taip pat ir tose, kuriose merai jau išrinkti. Tačiau balsuoti iš anksto gali tik tie rinkėjai, kurie savo gyvenamąją vietą yra deklaravę savivaldybėse, kuriose vyksta antrasis rinkimų turas. Rinkėjams, kurių savivaldybėse merai jau išrinkti per pirmąjį rinkimų turą, balsuoti nebebus galimybės.
 
Pakartotinio balsavimo dieną – kovo 19-ąją – rinkėjai turės atvykti į tos savivaldybės, kurioje yra deklaravę gyvenamąją vietą iki 2023m. sausio 4 d., rinkimų apylinkes. Balsavimas bus organizuojamas nuo 7 iki 20 valandos.

Kovo 15–17 d. bus organizuojamas balsavimas ligoninėse, socialinės globos ir rūpybos įstaigose, kariniuose vienetuose, bausmių atlikimo vietose.  Kovo 17–18 d. rinkimų komisijų nariai organizuos balsavimą rinkėjų namuose.

VRK primena, kad einant balsuoti svarbiausia turėti asmens tapatybę patvirtinantį asmens dokumentą, kuriame yra rinkėjo nuotrauka ir asmens kodas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos