baneris leidinys

Vasario 4 dieną  Kaune vyko Šiaurės ministrų tarybos biuro Lietuvoje informacinis seminaras. Jo metu buvo pristatomos biuro administruojamos Šiaurės ir Baltijos šalių mobilumo programos, skirtos meno ir kultūros srities darbuotojams, valstybės tarnautojams, nevyriausybinėms organizacijoms bei verslo ir pramonės atstovams. Seminare dalyvavo ir keletas mūsų rajono bendruomenių pirmininkų, panorusių sužinoti galimybes ir būdus, kaip  pasinaudoti rėmimo lėšomis.
 
Plokščių bendruomenės centro pirmininkė Odeta Urbaitienė, Panovių bendruomenės centro pirmininkas Bernardinas Vainius, Baltrušių bendruomenės centro pirmininkas Jonas Būtautas ir Šakių rajono bendruomenių centrų asociacijos sekretorė Onutė Rakauskienė informaciniame seminare susipažino su penkiomis mobilumo programomis bei galimybėmis jose dalyvauti, supaprastintas paraiškas pateikiant elektroniniu paštu.

Šiaurės ministrų tarybos biuro Lietuvoje patarėja ekonomikos, finansų ir energetikos klausimais Lina Janušauskienė pristatė smulkioms verslo įmonėms skirtą ilgalaikės veiklos verslo ir pramonės mobilumo programą, kurios tikslai: regioninio verslo plėtra ir bendradarbiavimo inovatyvumas. Lektorė Vida Gintautaitė siūlė dalyvauti nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimo rėmimo programoje, finansuojančioje ilgalaikius projektus, kurių metu, atliekant bendrus tyrimus, bendradarbiaujama su įvairiomis institucijomis, o rezultatai pristatomi politikams. Šiaurės ministrų tarybos biuro Lietuvoje patarėja kultūros ir švietimo klausimais Eglė Staškūnaitė pristatė dvi programas, kurioms svarbu susirasti partnerių užsienio šalyse. Seminaro metu buvo išsamiai pristatomos galimybės ir būdai pasinaudoti rėmimo lėšomis. Apie savo patirtį,  kaip sekėsi dalyvauti Šiaurės ir Baltijos šalių kultūrinio mobilumo programoje, kuriant projektą „Creanature“, mintimis dalijosi VšĮ „Be batų“ direktorius Darius Straigis.

Šakių rajono bendruomenių centrų asociacijos pirmininkė G.Šnirpūnienė informavo, kad projektų paraiškų teikimas jau prasidėjo ir mobilumo programų paramoje norinčios dalyvauti bendruomenės turi paskubėti.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos