baneris leidinys

Penktadienį Aplinkos ministerijoje su šalies savivaldybėmis pasirašytos partnerystės sutartys dėl daugiabučių namų renovacijos ir paskelbta, kiek namų bus renovuojama.
 
Sutartys pasirašytos su 56 savivaldybėmis, kurios Aplinkos ministerijai pateikė duomenis apie renovuotinus namus ir juose gyvenančių žmonių sutikimus imtis modernizavimo. Iš Šakių rajono buvo pateikti 38 daugiabučių namų gyventojų sutikimai. Pagal penktadienį paskelbtą informaciją, iš jų į pirmąjį etapą patenka 16.

Pasak Ūkio skyriaus specialistės Astos Cikanienės, namai parinkti pagal didžiausią suvartotą šilimos kiekį vienam kvadratiniam metrui. Taip pat buvo svarbus gyventojų apsisprendimas. Iš pirminio sąrašo atkrito trys daugiabučiai, tad eilės tvarka pateko 19 pirmųjų. „Manome, kad tų namų gyventojai, kurie suvartoja daugiausiai šilumos, labiau ją ir taupys. Nieko neskriaudėme, nedarėme kitokių išlygų. Tie, kurie pateko, tai pateko, o kitiems teks palaukti kito etapo“, - teigė A. Cikanienė.

Lietuvoje atnaujinti namus panoro 1459 daugiabučių gyventojai, o pirmame etape laimė nusišypsos 840.
Planuojama, kad į pirmąjį etapą nepatekusiems daugiabučiams bus galimybė dalyvauti antrajame, kuris turėtų startuoti šių metų viduryje.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos