baneris leidinys

vytis vaikaiPraėjusią savaitę Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre Lietuvos krepšinio fanų komandos „Vytis“ krepšininkai susitiko su rajono šeimynose augančiais vaikais bei dalimi Šakių vaikų globos namų auklėtinių.

Nuotr. Vaikai su „Vyčio“ komandos krepšininkais dalyvavo įvairiose estafetėse, kur galėjo parodyti savo sugebėjimus.

Kaip pasakojo akciją inicijavęs rajono savivaldybės tarybos narys Mindaugas Tarnauskas, krepšininkai kartu su vaikais dalyvavo estafetėse. Rungtyse dalyvavo devyniolika vaikų, kurie buvo suskirstyti komandose su krepšininkais, iš viso – keturios komandos. Kad krepšininkams būtų sunkiau – užduotis su krepšinio kamuoliu jie turėjo atlikti apsimovę pirštines.
 
Kiekvienas vaikas iš krepšininkų gavo marškinėlius su „Vyčio“ logotipu, o M. Tarnauskas vaikams įteikė po kamuolį. Kitaip tariant, visi buvo patenkinti – ir vaikai, ir globėjai, ir krepšininkai. Jei tik bus abipusis noras, panašų renginį bus galima organizuoti ir kitais metais.

M. Tarnausko teigimu, tokią atrakciją vaikams su „Vyčiu“ surengti mintis kilo, kadangi visi žinome, kas Lietuvoje yra „antra religija“ ir kokį autoritetą krepšininkai turi vaikams.
Akciją organizuoti padėjo rajono savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistė Brigita Gaižauskienė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos