baneris leidinys

bybartas moto
Tadas Bybartas „Street-Superbike1000“ klasėje užėmė trečią vietą.

Sekmadienį Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje vyko  Baltic Motorcyclists Association (BMA) I etapas Kauno taurei laimėti, kuriame prizines vietas pelnė ir du kraštiečiai.
 
Gausus būrys dalyvių trasoje ratus vadinamos apšilimo sesijos metu suko jau nuo ryto, po to vyko oficialios treniruotės ir galiausiai trasoje prasidėjo kvalifikaciniai važiavimai, kur užvirė pirmosios sezono kovos dėl geresnės vietos starto rikiuotėje.

Čia fortūna buvo ypač palanki barzdiškiui Gintarui Dereškevičiui, kuris važiavo vienoje iš labiausiai patyrusių sportininkų klasėje – B-600 ir užėmė pirmą vietą. Šios klasės dalyviai dėl šlapios kelio dangos važiavo ne 12, o aštuonis ratus.

dereskevicius moto
Gintaras Dereškevičius (dešinėje) buvo nepralenkiamas B-600 klasėje – užėmė pirmą vietą.

Pasak G. Dereškevičiaus, varžovai buvo išties stiprūs, o jis pats džiaugiasi pagaliau galėjęs jėgas išbandyti trasoje, mat pernai turėjo sportinę, o ankstesniais metais ir buitinę traumą.

„Trečias sezonas, pagaliau pradėjau važiuoti. Praeitą savaitgalį irgi turėjau du kritimus“, – pasakojo sportininkas, savo pasirodymu nosis nušluostęs ne vienam varžovui.

Dar vienas kraštietis Tadas Bybartas, daugeliui geriau pažįstamas kaip „Šlepetijos“ vadovas, važiavo „Street-Superbike1000“ klasėje ir džiaugiasi iškovota trečiąja vieta.

„Stengiaus, važiavau, bet nesitikėjau, nes, priešingai nei per treniruotes, buvo nemažas jaudulys, todėl sudėtinga įvertinti jėgas. Be to, pernai turėjau traumą, tai rezultatas tikrai džiugina“, – sakė T. Bybartas.

Šioje klasėje sportininkai važiavo šešis ratus, o dėl užklupusio lietaus varžybos buvo trimis valandomis pavėlintos.

Antrajam etapui dalyviai turėtų rinktis Estijos „Audruring“ trasoje, tačiau, T. Bybarto žiniomis, dar neaišku, ar dėl pandemijos šis etapas nebus atšauktas, o jeigu ir nebus, bent jis į Estiją vykti neketina, mat būtų nemaži reikalavimai dėl karantino, skiepų ir pan., ir jeigu dar pats galėtų susitvarkyti, tai neaišku, ar pavyktų visai komandai, o be jos, sako pašnekovas, kaip be rankų. G. Dereškevičius bent kol kas minties važiuoti antrajame etape neatsisako. Abu motociklininkai šį sezoną ketina dar nekart pabalnoti plieninius žirgus bei dalyvauti ir kituose čempionatuose.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos