baneris leidinys

Praėjusį penktadienį vyko tradicinis bėgimas knygnešių takais. Bėgikai, startavę Kudirkos Naumiestyje ir įveikę 38 km trasą, finišavo Sudarge. Beje, šiais metais pirmą kartą organizuotas bėgimas estafetėmis.

Iš viso bėgime dalyvavo 8 mokyklų komandos, kurių sudėtyje buvo po dvi merginas ir po 5 vaikinus. Jie skirtingo atstumo atkarpas turėjo įveikti pasikeisdami. Greičiausiai, per 2 val. 30 min. distanciją įveikė svečiai iš Vilkaviškio. Antroji finišavo Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazijos komanda, distanciją įveikusi per 2 val. 56 min. Trečioji vieta atiteko Slavikų pagrindinės mokyklos bėgikams, kurie visą atstumą įveikė per 2 val. 58 min.

Bėgime dalyvavo ir du bėgikai, kurie bėgo ne estafetėmis. Greičiau, per 2 val. 39 min., 38 km trasą įveikė vilkaviškietis Nerijus Markauskas. Antrasis liko naumiestietis Gediminas Dovydaitis, trasą įveikęs per 3 val. 4 min.

Nors penktadienio oras nelepino bėgimo dalyvių, tačiau į Sudargą visi grįžo puikios nuotaikos. Dalyviai buvo vaišinami koše, arbata ir saldumynais. Pasistiprinus visų laukė apdovanojimai. Nugalėtojai buvo apdovanoti ne tik savivaldybės įsteigtomis taurėmis bei medaliais, bet ir vokiečio, rajono garbės piliečio G. F. Toepferio paruoštais ženkliukais bei marškinėliais.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos