baneris leidinys

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau VPK) pareigūnai nuo spalio 12 iki lapkričio 9 dienos organizuoja švietėjiškas, prevencines ir baudžiamąsias priemones.
 
Jų tikslas – siekti, kad nepilnamečiai nerūkytų, jiems nebūtų parduodami tabako gaminiai, taip pat siekiama užkirsti kelią narkotinių medžiagų platinimui bei skleisti informaciją apie šių psichoaktyviųjų medžiagų poveikį sveikatai.

Dar šių metų gegužės 1 d. įsigaliojo įstatymas, pagal kurį draudžiama rūkyti arba turėti tabako gaminių asmenims iki 18 m. Už šį pažeidimą įstatyme numatyta bauda tėvams arba globėjams nuo 14 iki 86 eurų su tabako gaminių konfiskavimu.

Marijampolės apskrities VPK Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai žada organizuoti tikslines priemones, reidus, siekdami išaiškinti teisės pažeidimus, susijusius su nepilnamečių alkoholio, tabako gaminių, narkotinių ir kitų psichoaktyviųjų medžiagų naudojimu ir prieinamumu mokyklose bei jų prieigose. Policijos pareigūnai rengs reidus vietose, kuriose draudžiama rūkyti, – bendro naudojimo patalpose, viešose vietose, kuriose yra uždrausta rūkyti.

Tokios priemonės yra būtinos ir jos pasiteisina. Jau pirmąją šios prevencinės priemonės dieną visoje Marijampolės apskrityje nustatyti 27 nepilnamečiai, kurie rūkė ar turėjo cigarečių, 5 pilnamečiai asmenys rūkė vietose, kuriose draudžiama tai daryti, 2 asmenys perdavė nepilnamečiams tabako gaminių ir 1 asmuo perdavė nepilnamečiui energetinį gėrimą.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos