baneris leidinys

Pagėgių rinktinės pasieniečiai Šakių rajone sulaikė du Rusijos piliečius, motiną ir sūnų, kurie nenaudojamu tiltu per Šešupę neteisėtai kirto Lietuvos–Rusijos sieną.
 
Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) informavo, kad spalio 10 d. Pagėgių rinktinės Kudirkos Naumiesčio užkardos pasieniečiai netoli Šakių rajono Būblelių kaimo, prie valstybės sienos su Rusija, sulaikė 29 m. vyrą ir 51 m. moterį, Rusijos piliečius. Jie yra sūnus ir motina. Nustatyta, kad į Lietuvą užsieniečiai neteisėtai pateko Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio miestelio ribose esančiu nenaudojamu tiltu per Šešupę. Upės viduriu eina Lietuvos siena su Rusija. Šis tiltas intensyviau buvo eksploatuojamas sovietmečiu. Dabar jis nenaudojamas, tilto praėjimas yra užtvertas grotomis ir uždraustas. Vyras turėjo Rusijos pasą, kuriame nebuvo Šengeno vizos, moteris jokio dokumento neturėjo. Sulaikytieji teigė sieną kirtę ieškodami geresnių gyvenimo sąlygų.

VSAT Pagėgių rinktinėje dėl neteisėto valstybės sienos perėjimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Rusijos piliečiai savaitgalį buvo uždaryti į areštinę, o pirmadienį Tauragės rajono apylinkės teismas abu sulaikytuosius leido suimti mėnesiui.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos