baneris leidinys

Kaip informavo Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Priežiūros poskyrio viršininkas Gintaras Ščajevas, praėjusį mėnesį ugniagesiai gelbėtojai daugiausia vyko gesinti užsiliepsnojusių kaminų – net devynis kartus.

Anot viršininko, palyginus su pernai metais, šis skaičius yra didelis. Ko gero, įtakos turėjo tai, kad šių metų sausis buvo žymiai šaltesnis. Vien praėjusią savaitę gesinti kaminų Šakių priešgaisrinė tarnybos pareigūnai vyko į Lekėčių miestelį ir Gotlybiškių kaimą, nes užsidegė kaminuose susikaupę suodžiai. Didesnių nelaimių, susijusių su gaisrais, praėjusį mėnesį rajone nebuvo.
 
Praėjusią savaitę ugniagesiams gelbėtojams dėl smarkaus vėjo teko vykti tvarkyti ant gatvių griūvančius medžius. Abu iškvietimai buvo į Griškabūdžio seniūniją – vienas pranešimas buvo dėl nuvirtusio medžio ant važiuojamosios dalies Kermuškalnio gatvėje Griškabūdyje ir kitas – dėl Galinių kaime pavojingai pasvirusio medžio, kuris kėlė grėsmę žmonių saugumui.

Sausio 29 d. Kudirkos Naumiesčio seniūnijos Turčinų kaime buvo įvestas planas „Skydas“, nes iš vietinio gyventojo buvo gautas pranešimas, jog rastos dvi rankinės granatos RG- 1.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

StiprusKartu1
 

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos