baneris leidinys

Praėjusių metų gruodžio mėnesį Šakių rajono apylinkės teismas išnagrinėjo dešimt baudžiamųjų bylų. Keturi asmenys nuteisti dėl smurto artimoje aplinkoje, vienas asmuo dėl bandymo papirkti policijos pareigūnus, išaiškintos trys vagystės ir vienas asmuo nubaustas už viešosios tvarkos pažeidimą.

Gruodžio 10 d. paskelbtas nuosprendis Ignalinos rajono gyventojui A. A., kuris buvo apkaltintas sukčiavimu. Viešai pasiskelbęs socialiniame tinkle „Facebook“, kad parduoda išmanųjį telefoną „Iphone -5“, vietoje jo pirkėjui atsiuntė du telefonus „Nokia 3310“ ir „Nokia 6070“. Už sukčiavimą teismas skyrė piliečiui A. A. laisvės apribojimą keturiems mėnesiams bei per tą laiką uždraudė naudotis socialiniu tinklu „Facebook“, žaisti internetinius žaidimus.
 
Gruodžio 15 d. Šakių rajono apylinkės teismas priėmė baudžiamąjį įsakymą piliečiui V. G., kuris praėjusių metų rugpjūčio 24 d. šėliodamas kartu su draugais nusiaubė Šakių miesto fontane esančius purkštukus. Pilietis juos spardė, išsukinėjo rankomis. Šakių rajono apylinkės teismas pripažino V. G. kaltu, o pilietis savo kaltės ir neneigė, nors negalėjo paaiškinti, kodėl jis taip elgėsi, ir skyrė jam aštuonių mėnesių laisvės apribojimo bausmę. Taip pat pilietį V. G. teismas įpareigojo būti namuose nuo 21 iki 6 valandos, jam uždrausta įsigyti ir vartoti alkoholinius gėrimus.

Gruodžio 21 d Šakių rajono apylinkės teismas nuteisė pilietį S. G., kuris kėlė ranką prieš savo buvusią žmoną Griškabūdžio seniūnijos Zygmantų kaime. Padauginęs alkoholio ir įsisiautėjęs pilietis kelis kartus smogė ne tik savo buvusiai žmonai, bet kėlė ranką ir prieš kitus šeimos narius. Teismas pilietį S. G. pripažino kaltu ir skyrė jam bausmę – 80 val. viešųjų darbų visuomenės labui, atliekant juos per 6 mėn. laiko.

Gruodžio 30 d. Šakių apylinkės teismas pagreitinto proceso metu išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje Kidulių seniūnijos Žygėnų kaimo gyventojas K. P. kaltinamas pareigūnų papirkinėjimu. Tą patį mėnesį pilietis K. P. važiavo keliu Šakiai–Pilviškiai–Jurbarkas, kur Valenčiūnų kaimo ribose jį sustabdė Kelių policijos patruliai. Paaiškėjo, kad šio įvykio metu pilietis siūlė pareigūnams 300 eurų kyšį už tai, kad sėdo prie vairo išgėręs (0,84 prom.) ir neturėjo vairuotojo pažymėjimo. Šakių apylinkės teismas skyrė piliečiui K. P. baudą – 376,60 eurų bei kardomąją priemonę – dokumentų paėmimą iki nuosprendžio įsigalėjimo.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos