baneris leidinys

stulpasVasario 1 d. Šakių miesto centre Kudirkos gatvėje įvykusią nelaimę galima pavadinti visų laime.

Nuotr. Vėjo ištampytą reklaminę iškabą kliudžiusi sunkiasvorė mašina nuvertė žemyn ir ją laikiusį lyną, ir metalinį atramos stulpą.

Apie 8 val. ryto tarp centrinio miesto gėlyno esančio pastato ir senosios vaistinės pastatų esantį reklaminį tentą užkabino pro šalį važiavusi sunkiasvorė mašina.

UAB „Maxima“ aptarnaujančios mašinos vairuotojas net nesuvokė, kad jis važiuodamas pro šalį kažką kliudė, todėl nepastebėjo, kai jo pavilkta reklaminė iškaba krito žemyn, nusivilkdama ir jį laikiusį lyną bei atraminį stulpą. Anot aplinkui buvusių įvykių liudininkų, nelaimė baigėsi sėkmingai, nes žmonių arti tuo metu griūvančio stulpo ir krentančio lyno nebuvo ir niekas nenukentėjo. Įvykio metu nukentėjo tik vienas netoliese stovėjęs automobilis, kuriam krentantis lynas sudaužė priekinį stiklą.
 
Kaip šį įvykį komentavę liudininkai sakė „Draugo“ laikraščiui, ši reklaminė iškaba jau seniai kėlė grėsmę žmonių gyvybei, mat tarp pastatų nuolat susidarydavo smarkūs vėjo gūsiai ir buvo tik laiko klausimas, kada šioje vietoje kas nors kliudys ir nuvers ištampytą reklaminį stendą. Žmonių prognozės išsipildė. Anot seniūno pavaduotojo Alvydo Balaševičiaus, tą nelemtą rytą seniūnijos darbuotojai pirmiausia turėjo nuimti ištampytą reklaminę iškabą, kad jos neužkabintų koks pro šalį važiuojantis didesnis sunkiasvoris vilkikas. Tačiau vos atvykę nuimti reklamos iškabos (gal dešimt minučių po aštuonių), suprato, kad atvyko per vėlai – tiek stulpas, tiek iškaba gulėjo nukritę ant žemės, o policijos pareigūnai jau aiškinosi įvykio aplinkybes. Pasak seniūno pavaduotojo, šioje situacijoje niekas nėra kaltas, nes reklaminę iškabą per praėjusią vėjuotą savaitę ištampė smarkus vėjas, todėl nei vairuotojo, nei dar ko nors kaltinti negalima. Tačiau automobilio savininkei dėl šio įvykio patirtus nuostolius teks atlyginti iškabos savininkui – seniūnijai.

Seniūnijos darbuotojai, anot A. Balaševičiaus, svarsto galimybę reklaminį stendą ateityje kabinti miesto centre kitoje, saugesnėje vietoje arba tvirtinti jį kitokiu būdu, nes šis atvejis buvo tik įrodymas, kaip greitai gali įvykti nelaimė ir kaltinti po to ką nors būtų jau per vėlu.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos