baneris leidinys

gaisras pastatasPraėjusią savaitę rajone liepsnojo gyvenamasis namas ir ūkinis pastatas. Nors nuostoliai dideli, laimei, žmonės nukentėjo.

Nuotr. Kidulių seniūnijoje kilusio gaisro metu visiškai sudegė dalis pastato, bet išgelbėti kiti aplink stovėję pastatai, kai kurie daiktai, technika.

Vasario 29 d. Kidulių seniūnijos Kaimelio kaime Vilties gatvėje užsiliepsnojo ūkinis pastatas.

Atvykę ugniagesiai gelbėtojai pamatė, kad pastato stogas dega atvira liepsna. Tame pačiame pastate be mūrinio tvarto buvo įrengta malkinė ir daržinė. Visų pastato konstrukcijų stogas yra bendras. Gaisro metu sudegė stogas, vienas kub.m pjautos medienos, namų apyvokos daiktai. Apdegė ir sulieta apie dešimt kub. m malkų. Gaisrininkams pavyko išgelbėti už aštuonių metrų buvusį gyvenamąjį namą ir aplinkui esančius dar keturis medinius pastatus. Nuo liepsnos buvo apsaugoti ir du šalimais stovėję traktoriai bei bulvių kasimo kombainas. Gaisrą gesinti padėjo Jurbarko priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojai, tame pačiame kaime gyvenantys penki ugniagesiai gelbėtojai, kuriems tą dieną buvo išeiginė. Kaip sako Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Priežiūros poskyrio vyresnysis inspektorius Rolandas Pavalkis, gaisras kilo nuo mėsos rūkyklos, kuri buvo tuo metu kūrenama už keturių metrų.  
 
Kovo 1 d. Kudirkos Naumiestyje Bažnyčios gatvėje užsidegė medinis gyvenamasis namas. Namo virtuvėje kilusį gaisrą šeimininkui pavyko užgesinti dar iki atvykstant ugniagesiams gelbėtojams.

Atvykę ugniagesiai gelbėtojai iš virtuvės išnešė apdegusį dujų balioną. Gaisro metu aprūko virtuvė, koridorius, kambarys. Apsilydė šaldytuvas ir mikrobangų krosnelė, apdegė virtuvės langas. Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Priežiūros poskyrio vyresnysis inspektorius Rolandas Pavalkis teigia, kad gaisras name kilo dėl neatsargaus gyventojų elgesio su ugnimi.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos