akcija2024 568px

Dar pernai birželio mėnesį įsigaliojo vidaus reikalų ministro Sauliaus Skvernelio patvirtinta atlyginimo asmenims, suteikusiems vertingos informacijos apie nusikalstamas veikas ekonomikai, verslo tvarkai ar finansų sistemai, korupcinio pobūdžio nusikaltimus, tvarka.

Kaip informavo Šakių rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnė Aušra Mockevičiūtė, šiais metais gyventojai vėl skatinami teikti institucijoms vertingą informaciją, už kurią bus finansiškai atlyginta (nuo metų pradžios iki dabar Lietuvoje už vertingą informaciją jau išmokėta 500 eurų).
 
Nemenkos vienkartinės piniginės išmokos žadamos už suteiktą vertingą informaciją policijai, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybai (FNTT) ir Valstybės sienos apsaugos tarnybai (VSAT). Atsilyginti asmenims už suteiktą vertingą informaciją apie nusikalstamas veikas galimybė buvo numatyta ir anksčiau, tačiau tik formaliai. Dar pernai Vyriausybė panaikino buvusią atlyginimo už suteiktą vertingą informaciją tvarką, nes nutarė supaprastinti procedūras ir skyrė tikslines lėšas teisėsaugos institucijoms, kurioms ir buvo pavesta parengti naujas skatinimo taisykles asmenims, teikiantiems vertingos informacijos.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos