baneris leidinys

verslininkaiLapkričio 16 dieną Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialas surengė Verslo dienai skirtą renginį „Pažink, kurk, verslauk“, į kurį susirinko gausus apskrities verslininkų būrys. Mūsų rajonui jame atstovavo savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Algimantas Damijonaitis, UAB „Gulbelė“ vadovas Arūnas Tarnauskas ir UAB „Mediresta“ generalinis direktorius Juozas Medveckas.

Nuotr. „Metų žvilgsnio“ nominacijos įteiktos UAB „Mediresta“ generaliniam direktoriui J.Medveckui (kairėje) ir komercijos bei paslaugų įmonės savininkui J.Bugvilui.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas prof. Mečislovas Rondomanskas šventės metu pastebėjo, kad Marijampolės apskritis garsėja ne tik  derlingomis žemėmis, bet ir darbščiais, versliais žmonėmis. Verslo dienos proga čia buvo pasidžiaugta verslo įmonių laimėjimais, įteiktos „Metų žvilgsnio“ nominacijos, verslininkai paskatinti medaliais ir padėkomis, pristatyti konkurso „Pažink, kurk ir verslauk Marijampolėje“ rezultatai. „Metų žvilgsnio“ nominantų tarpe - dvi mūsų rajono verslo įmonės: UAB „Mediresta“ bei Jaunučio Bugvilo komercijos ir paslaugų įmonė.  
 
UAB „Mediresta“ generaliniam direktoriui J.Medveckui įteikta nominacija už pažangių technologijų pritaikymą gamyboje. Pasak jo, naujausių technologijų diegimas gamyboje – tai galimybė sumažinti gamybos kaštus ir išsilaikyti rinkoje. Būtent dėl to kiekvienais metais bendrovė dirba su vis  pažangesnėmis technologijomis. Jaunutis Bugvilas šventėje nedalyvavo, todėl Šakiuose jį pasveikino ir  nominaciją už sprendimus, kurie garantuoja sėkmę, įteikė A.Damijonaitis. Abu verslininkai teigia nesitikėję apdovanojimų, tačiau malonu, kad buvo pastebėti ir įvertinti. Jiems įteikti  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų įsteigti originalūs stiklo dirbiniai bei asmeninės dovanos.

Renginyje apie šiandieninius iššūkius: prasmės darbe kūrimą, talento ugdymą ir kūrybingumo skatinimą kalbėjo Baltijos lyderystės ugdymo instituto direktorius Modestas Gelbūda. Pranešimą „Pasaulinio lygio efektyvumo link: Toyotos vadybos principai ir jų taikymas Lietuvoje“ skaitė UAB „Efektyvūs procesai“ direktorius Vidas Petraitis. Šventinę nuotaiką palaikė „Paramos“ orkestro ir pianistės Ilonos Ruseckaitės – Lapinskienės atliekami kūriniai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos