TOP 3 priedai planšetei, kad vaikas būtų patenkintas


top plansete
Dvidešimt pirmasis amžius yra išskirtinis tuo, kad mus beveik kiekvienoje kasdienio gyvenimo smulkmenoje supa elektroniniai įrenginiai. Jie mums padeda ne tik atlikti būtinus darbus greičiau ir lengviau, bet net ir padeda atsipalaiduoti bei pailsėti. Vaikai taip pat labai jaunam amžiuje pradeda pirmuosius kartus naudotis išmaniaisiais telefonais, žaisti kompiuteriais ir planšetėmis. Nors didelė dalis tėvų bando kuo ilgiau apsaugoti vaiką nuo elektroninio pasaulio, visgi tai dabar padaryti labai sunku.
 
Mūsų vaikai įgunda naudotis elektroniniais prietaisais labai greitai ir paprastai – kartais atrodo, tarsi jie jau gimė mokėdami ir žinodami visus planšetės niuansus. Planšetiniuose kompiuteriuose gausu tiek linksmų žaidimų, tiek įvairių mokomųjų programėlių. Visgi, net ir turint tokią įvairovę anksčiau ar vėliau vaikui gali šiek tiek pabosti nuobodus kompiuterio dizainas. Tačiau, yra keli priedai, kurie gali praskaidrinti net ir pačią nuobodžiausią planšetę.

1.  Nešiojami planšečių dėklai

Vaikai retai būna dėmesingi savo daiktams – dažniausiai, daugiau nei pusę jų lengvai pameta arba kur nors palieka. Deja, tikrai nesinori kas kartą vaikui kur nors pradanginus savo planšetę pirkti naują. Puiki žinia ta, kad šiais laikais puikus sprendimas yra įsigyti specialų planšetės dėklą su rankenėle, kad vaikas galėtų patogiai ją nešioti.

2. Specialus pieštukas

Jeigu jūsų vaikas mėgsta piešti, apsvarstykite galimybę padovanoti jam specialų pieštuką, skirtą piešimui planšetėje. Taip vaikas galės lavinti savo įgūdžius ir leis laiką naudingai.
3.  Susikurkite savo dėklą!

Jeigu norite padovanoti savo mažyliui malonių akimirkų atsiminimą, padovanokite jam dėklą su jūsų bendra nuotrauka arba jo mėgstamiausiai filmukų herojais. Tokie dėkliukai gali būti pagaminami vos per vieną darbo dieną. Apie tai daugiau informacijos galite rasti užsukę į https://www.tavotel.lt/susikurk-savo-dekla.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.