Šakiečių grupės „Abudu“ debiutinis koncertas

abudu2Penkių šakiečių grupė „Abudu“ praėjusią savaitę debiutavo Vilniaus klubo „Liverpool“ scenoje. Grupės nariai džiaugiasi – publikos buvo puikiai priimti.

Nuotr. Šakiečių grupė „Abudu“ džiaugiasi puikiu debiutiniu koncertu.

Grupės „Abudu“ narys Lukas Keraitis džiaugiasi „Liverpool“ klube lapkričio 14d. sėkmingai įvykusiu debiutiniu koncertu.

„Pasirodymą vertiname nuostabiai, kadangi net ir tokią lietingą dieną atėjo per šimtą žmonių. Kai kurie vos atėję užsiėmė vietas priekyje. Pasiklausyti debiutantų atėjęs su A. Mamontovu grojantis ba sakė, jog niekada nematė grupės debiute tiek žmonių. Vos keletą dainų turime internete, bet jas publika dainavo kartu“, – džiaugėsi L. Keraitis.
 
Įspūdžiais dalinęsi jaunieji muzikantai sako, kad ant scenos tiesiog skraidė, jautė publikos supratimą, palaikymą. Grupės pagrindinis dainininkas Domantas po koncerto dalino autografus, gerbėjai norėjo su juo nusifotografuoti.

„Po koncerto žmonės mums rašė, dėkojo už koncertą, turėjo įvairių klausimų. Daug kas sakė, kad esame kažkas naujo ir taip reikalingo lietuviškoje muzikoje. Koncerte buvo itin daug šakiečių, jų palaikymas buvo stipriausias“, – įspūdžiais dalinosi L. Keraitis. Grupė koncerte pristatė dešimt savo kūrybos dainų.

Beje, grupė „Abudu“ vasarą dalyvavo LRT konkurse, kuriame nelaimėjo, bet, pasak jaunuolių, ši nesėkmė dar labiau sustiprino norą veikti.

„Dabar dalyvaujame M.A.M.A klipo konkurse, bet daug vilčių nededame. Svarbiausia, kad išėjo klipas. Jau greitai naujas koncertas – lapkričio 28 dieną, šeštadienį, 20 valandą grosime Kaune, „Ryšių kiemelyje”. Labai kviečiam ir savo kraštiečius nepatingėt ir atvykt į mūsų koncertą“, – kalbėjo L. Keraitis.

 „Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.