Aptarė bendradarbiavimo galimybes

goldape
Goldape viešėjo Šakių kultūros centro direktorius Mindaugas Kriaučiūnas (antras iš kairės) ir Šakių viešosios bibliotekos direktorė Kristina Lebedžinskienė (trečia iš kairės). K. Lebedžinskienės nuotr.


Sausio 19 d. Goldapo kultūros centre (Lenkijoje) lankęsi mūsų rajono kultūros atstovai aptarė bendradarbiavimo galimybes.
 
Trečiadienį Goldape lankėsi Šakių viešosios bibliotekos direktorė Kristina Lebedžinskienė ir Šakių kultūros centro direktorius Mindaugas Kriaučiūnas.

Pasak K. Lebedžinskienės, buvo aptartos galimybės rengti bendrus projektus. Netrukus įstaigos teiks bendrą paraišką Lenkijos-Lietuvos jaunimo mainų fondui. Planuojami ir tolesni susitikimai, ypač rengiant bendrus projektus Interreg Lietuva-Lenkija 2021–2027 m. programos. Miestų partnerių vadovų susitikimas planuojamas šių metų pavasarį.

„Viešnagės metu susipažinom su Goldapo miestu: aplankėm miesto biblioteką, muzikos mokyklą, sporto ir rekreacijos centrą, taip pat dienos centrą žmonėms su psichine negalia ir kitas šio miesto vietas“, – pasakojo K. Lebedžinskienė.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.