Kaimelio vitaminas – bendruomeniškumas

kaimelio azuolynas
Kaimelyje gyvenantys Ieva ir Karolis Sandargai su savo atžalomis taip pat pasodino savo ąžuoliuką. L. Poškevičiūtės nuotr.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Kaimelio (Kidulių sen.) gyventojai su seniūnaičiu Leonidu Mazuru priešakyje pilni iniciatyvų, todėl tvarkosi, gražinasi, kad ir patiems būtų smagiau gyventi, ir būtų kur susirinkti. Šįkart suėjimas buvo ypač šventinis: buvo sodinami ąžuoliukai, Kaimelio bažnyčioje aukotos Mišios už Kaimelio žmones ir bendruomenę, šventinamas Kaimelio ąžuolynas.

Pieš penkerius metus Kaimelio gyventojai čia esančią kalvelę sutvarkė, paruošė medelių sodinimui ir...

(Daugiau paskaityti galite gegužės 12 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.