Varlių kolekcionieriai susivienijo bendrai kūrybinei veiklai

varles2Praėjusį šeštadienį Zyplių dvaro keramikos dirbtuvėse vyko Kolekcionuojančių varles asociacijos pleneras. Jame dalyvavo ne tik devyni KVA nariai, bet ir jų artimieji bei draugai, panorę iš molio nusilipdyti po žavią varlytę.

Nuotr. Kolekcionuojančių varles asociacijos nariai ir jų artimieji azartiškai įsitraukė į kūrybinį procesą – kiekvienas iš molio nulipdė po varlę.

Pasak Kolekcionuojančių varles asociacijos prezidentės Redos Pečiulienės, idėja kiekvienam nusilipdyti po molinę varlytę kilo vasaros sąskrydžio metu. Keramikė Eglė Kurcinkevičienė supažindino kolekcionierius su molio savybėmis, pamokė, kaip jį „prisijaukinti“.

„Iš pradžių buvo nuspręsta, kad varlytes lipdys tik Kolekcionuojančių varles asociacijos nariai, tačiau  labai greitai azartą pagavo ir kartu atvykę artimieji bei draugai, - pasakojo R.Pečiulienė. – Pleneras baigėsi tuo, kad visi mielai įsitraukė į kūrybinį procesą. Keramikei teks išdžiovinti, išdegti ir žaliai nuglazūruoti mūsų varlytes.“

KVA prezidentė prasitarė, kad nenorėtų apsiriboti vien tik sau malonia veikla. Ieškoma būdų, kaip asociacija galėtų prisidėti prie žaliųjų judėjimo „Gelbėkit varles!“ Tai būtų daug naudingesnė ir prasmingesnė veikla, nei dalyvauti asociacijos sąskrydžiuose ir  vakarėliuose.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.