Varlių kolekcionieriai susivienijo bendrai kūrybinei veiklai

varles2Praėjusį šeštadienį Zyplių dvaro keramikos dirbtuvėse vyko Kolekcionuojančių varles asociacijos pleneras. Jame dalyvavo ne tik devyni KVA nariai, bet ir jų artimieji bei draugai, panorę iš molio nusilipdyti po žavią varlytę.

Nuotr. Kolekcionuojančių varles asociacijos nariai ir jų artimieji azartiškai įsitraukė į kūrybinį procesą – kiekvienas iš molio nulipdė po varlę.

Pasak Kolekcionuojančių varles asociacijos prezidentės Redos Pečiulienės, idėja kiekvienam nusilipdyti po molinę varlytę kilo vasaros sąskrydžio metu. Keramikė Eglė Kurcinkevičienė supažindino kolekcionierius su molio savybėmis, pamokė, kaip jį „prisijaukinti“.

„Iš pradžių buvo nuspręsta, kad varlytes lipdys tik Kolekcionuojančių varles asociacijos nariai, tačiau  labai greitai azartą pagavo ir kartu atvykę artimieji bei draugai, - pasakojo R.Pečiulienė. – Pleneras baigėsi tuo, kad visi mielai įsitraukė į kūrybinį procesą. Keramikei teks išdžiovinti, išdegti ir žaliai nuglazūruoti mūsų varlytes.“

KVA prezidentė prasitarė, kad nenorėtų apsiriboti vien tik sau malonia veikla. Ieškoma būdų, kaip asociacija galėtų prisidėti prie žaliųjų judėjimo „Gelbėkit varles!“ Tai būtų daug naudingesnė ir prasmingesnė veikla, nei dalyvauti asociacijos sąskrydžiuose ir  vakarėliuose.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate įvykius JAV?

klausimelis 07 23Juozas iš Gotlybiškių:

Labai seku įvykius Amerikoje. Keistas man tas pasikėsinimas į Trumpą. Ar nebus tik surežisuotas? Tokia mano nuomonė. O kad Bidenas pasitraukė iš rinkimų kovos, pritariu tokiam jo pasirinkimui. Amžius visgi. Manau, atsiras kandidatų jį pakeisti. O jei bus išrinktas Trumpas, sunku kažką prognozuoti. Jis yra reiklesnis. Gal ir neblogai būtų. Nesuprantu vieno, pasaulyje vyksta karai, žūsta žmonės. Ar negali tie pasaulio viršininkai susėsti ir priimti esminius sprendimus?

klausimelis 07 23 2

Bronislava iš Lukšių:

Dar nežinojau, kad Bidenas pasitraukė iš prezidento rinkimų. Manau, jau reikėjo, painiojasi kalbėdamas, sumaišo prezidentų pavardes. O dėl pasikėsinimo į kitą kanditatą, Trumpą, nesuprantu pasikėsinusio jaunuolio motyvų. Tiesa, Trumpas po šio įvykio įgavo didesnį liaudies pasitikėjimą. Sunku pasakyti, kas lauktų Europos, Ukrainos, Trumpui tapus prezidentu. Gal blogiau nebūtų. Reikia tikėtis, kad viskas bus gerai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.