„Gerumas mus vienija“ – įsigykite „Caritas“ akcijos žvakelių

Prasidėjus Advento laikotarpiui visose Lietuvos bažnyčiose ir „Caritas“ skyriuose žmonės gali už auką įsigyti akcijos žvakelių. Kiekvieną sekmadienį ir mūsų rajono parapijose galima prisidėti prie šio visus vienijančio gerumo .

Šakių skyriaus „Caritas“ savanorė gydytoja Aurelija Bublaitienė teigė, kad dar tik prasidėjusioje akcijoje mūsų rajono gyventojai dalyvauja labai aktyviai, dosniai aukodami įsigyja akcijos žvakeles. Kam bus skirtos šios aukos, paaiškės prieš pat Šv.Kalėdas, pasitarus su savivaldybės Socialinės paramos skyriaus darbuotojais. Pasak jos, greičiausiai jos pasieks labiausiai skurstančias šeimas,  senus ir vienišus, sunkiai sergančius žmones. Dalis aukų bus skiriama pirmosios Šv.Kalėdų dienos šventei, kasmet organizuojamai Šakių bažnyčioje, kur mažuosius su dovanėlėmis pasitiks tikrų tikriausias Kalėdų Senelis.

„Caritas“ žvakelė simbolizuoja Kristaus gimimą. Jos ugnis gali tapti ir šeimos vienybės, aukos ir pagalbos kitam simboliu. Svarbu suvokti, kad visi esame viena šeima.  O savo šeimos nariams turime padėti. Kai mąstome apie kitus, visiškai svetimus žmones ir norime jiems  pagelbėti, tai ir yra tikrasis ateinančios šventės laukimas.

Akcija „Gerumas mus vienija“ rengiama nuo 1997 metų. Šiais metais Lietuvos „Caritas“ tikisi akcijos metu už aukas išdalinti daugiau nei 100 tūkst. simbolinių „Caritas“ žvakelių. Jas galima sekmadieniais įsigyti visose mūsų rajono bažnyčiose ir „Caritas“ skyriuose. Taip pat galite aukoti trumpaisiais telefonų numeriais: 1406 - auka 5 litai ir 1407 - auka 10 litų.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar lengva jaunimui susirasti darbą vasarai?

klausimelis 05 24Zita iš Šakių:

Nežinau, mano anūkas tai susiranda. Sąlygos nėra paprastos, bet, manau, viskas priklauso nuo žmogaus ir noro. Darbo jaunimui tikrai reikia, nebūtinai visą vasarą, bet nors kiek. Mano vaikai visą laiką dirbo vasaromis, tiesa, anuomet dar kolūkiuose. Kaip bebūtų, darbas tiesiog yra vertybė, charakterio ugdymo priemonė, o ir sveikatai į naudą išeina. 

klausimelis 05 24 2

Antanas iš Lukšių:

Manau, kad išrankiems studentams ir moksleiviams darbą rasti sudėtingiau. Tie, kurie paprasti, nesibaido jokio darbo, manau, kad gali susirasti – ūkininkų daug yra, kurie mielai priima. Darbas žmonėms niekada nepakenkė, padirbėti visai neblogai, bet studentai ir moksleiviai gali turėti ir kitų užsiėmimų, kurie yra taip pat reikalingi. Yra tokių, kurie gilina žinias, jiems mokslo metų nepakanka. Tai irgi savotiškai darbas. Yra darbas už pinigus, yra intelektualus.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.