Šeimininkai svečiavosi savo namuose

zypliu neigaliejiLukšių neįgalieji svečiavosi čia vykusiame keramikos plenere, kurį organizavo Neįgaliųjų draugija. Jos pirmininko pavaduotoja teigė, jog pleneras yra respublikinis ir vyksta jau šeštą kartą.
 
Nuotr. Lukšių neįgalieji mokėsi lipdyti iš molio.
 
Zyplių dvare vykusiame plenere dalyvavo neįgalieji, kurie jau yra gerai įvaldę keramikos subtilybes, iš jų, svečių teisėmis į renginį atvykę lukšiečiai, mokėsi šio meno paslapčių. Lukšių neįgalieji pavaišino plenero šeimininkus skaniu troškiniu, smagiai praleido laiką.

Dalyvių skaičius plenere buvo ribotas, todėl norintys skubėjo užsiregistruoti. Kazlų Rūdos, Telšių, Alytaus, Marijampolės ir dviems Šakių neįgaliesiems buvo suteiktas maitinimas Šakių parapijos namų valgykloje „Svetainė“, apgyvendinimas ir darbinė žaliava.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.