Šeimininkai svečiavosi savo namuose

zypliu neigaliejiLukšių neįgalieji svečiavosi čia vykusiame keramikos plenere, kurį organizavo Neįgaliųjų draugija. Jos pirmininko pavaduotoja teigė, jog pleneras yra respublikinis ir vyksta jau šeštą kartą.
 
Nuotr. Lukšių neįgalieji mokėsi lipdyti iš molio.
 
Zyplių dvare vykusiame plenere dalyvavo neįgalieji, kurie jau yra gerai įvaldę keramikos subtilybes, iš jų, svečių teisėmis į renginį atvykę lukšiečiai, mokėsi šio meno paslapčių. Lukšių neįgalieji pavaišino plenero šeimininkus skaniu troškiniu, smagiai praleido laiką.

Dalyvių skaičius plenere buvo ribotas, todėl norintys skubėjo užsiregistruoti. Kazlų Rūdos, Telšių, Alytaus, Marijampolės ir dviems Šakių neįgaliesiems buvo suteiktas maitinimas Šakių parapijos namų valgykloje „Svetainė“, apgyvendinimas ir darbinė žaliava.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.