Respublikinė poezijos šventė – mūsų rajone

poetaiZyplių dvaro menėse penktadienio pavakare sklandė poezijos paukštė. Šakių rajono literatų klubas „Lygumų šaltinis“ suorganizavo respublikinę poezijos ir muzikos šventę „Į margą žodžio skrynią“.
 
Nuotr. Į mūsų rajoną atvyko eiliuotojai iš visos Lietuvos.
 
Šventėje dalyvavo poetinio žodžio meistrai iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Jurbarko, Jonavos, Vilkaviškio, Kazlų Rūdos, Marijampolės. Renginys prasidėjo jausminga rajono literatų poetine muzikine kompozicija. Dainomis visus džiugino gitaristai Inesa Bagdanavičienė, Arūnas Danielius, Mamų ir dukrų kvartetas (Violeta Simonavičienė, Kotryna Simonavičiūtė, Skirmutė Janulaitienė, Aušrinė Janulaitytė), Lekėčių muzikantai.

Renginio dalyviai skaitė savo eiles, literatų klubų, sambūrių vadovai pasakojo apie literatų veiklą, pristatė čia atvykusius kolegas. Renginio organizatorė Laima Rimienė dėkojo atvykusiems svečiams ir sakė, kad ši šventė ne tik džiugina, bet ir įpareigoja naujiems darbams ir idėjoms.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.