Kultūros darbuotojai pradėjo tylos akciją

tylusis koncertasTrečiadienį rajono kultūrų centrų vadovai buvo apsirengę juodai ir rankose laikė dirigento lazdeles. Tik jų diriguojami chorai dainavo... be garso.
 
Nuotr. Tyla – gera byla. Šia liaudies išmintimi pasinaudojo kultūros centrų darbuotojai, surengę tylųjį koncertą protestuodami prieš mažas algas.
 
Šakių, Gelgaudiškio, Kudirkos Naumiesčio, Sintautų, Griškabūdžio kultūros centruose buvo atliekamas 4 minučių trukmės kūrinys, kurio metu solistai tylėjo, o ant natų buvo užklijuoti kryžiaus ženklai. Tai jau trečioji kultūros darbuotojų streiko akcija, kuria norima atkreipti valdžios dėmesį į mažas jų algas. „Žiūrovų nebuvo daug, bet, manau, kad kai tą patį pakartosime per Dainų šventę, jų bus žymiai daugiau“,- teigė Šakių kultūros centro direktorius Raimondas Januševičius.

Po Tyliojo koncerto Šakiuose buvo paskelbta rezoliucija ir užklijuotais instrumentais „sugrota“, vėlgi be garso, linksmoji polka. „Į tylą reikia įsiklausyti, ji gali daug pasakyti. Manau, kad mes, rajoniniai kultūros centrai, įrodėme, kad galime pasipriešinti ir tęsime tai toliau“,- teigė R. Januševičius.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.