Kultūros darbuotojai pradėjo tylos akciją

tylusis koncertasTrečiadienį rajono kultūrų centrų vadovai buvo apsirengę juodai ir rankose laikė dirigento lazdeles. Tik jų diriguojami chorai dainavo... be garso.
 
Nuotr. Tyla – gera byla. Šia liaudies išmintimi pasinaudojo kultūros centrų darbuotojai, surengę tylųjį koncertą protestuodami prieš mažas algas.
 
Šakių, Gelgaudiškio, Kudirkos Naumiesčio, Sintautų, Griškabūdžio kultūros centruose buvo atliekamas 4 minučių trukmės kūrinys, kurio metu solistai tylėjo, o ant natų buvo užklijuoti kryžiaus ženklai. Tai jau trečioji kultūros darbuotojų streiko akcija, kuria norima atkreipti valdžios dėmesį į mažas jų algas. „Žiūrovų nebuvo daug, bet, manau, kad kai tą patį pakartosime per Dainų šventę, jų bus žymiai daugiau“,- teigė Šakių kultūros centro direktorius Raimondas Januševičius.

Po Tyliojo koncerto Šakiuose buvo paskelbta rezoliucija ir užklijuotais instrumentais „sugrota“, vėlgi be garso, linksmoji polka. „Į tylą reikia įsiklausyti, ji gali daug pasakyti. Manau, kad mes, rajoniniai kultūros centrai, įrodėme, kad galime pasipriešinti ir tęsime tai toliau“,- teigė R. Januševičius.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.