Zanavykų teatras - Raseinių miesto šventėje

zanavyku teatras2Praėjusį savaitgalį, rugsėjo 21-22 dienomis, Raseinių miestas šventė savo 760 metų Jubiliejų. Miesto šventės proga surengtas  tarptautinis mėgėjų teatrų festivalis „Braižas“, kuriame dalyvavo ir Šakių Zanavykų teatras.
 
Nuotr. Raseiniuose vykusiame tarptautiniame mėgėjiškų  teatrų festivalyje dalyvavo  kolektyvai iš Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos. Zanavykų teatro kolektyvas,  vadovaujamas režisierės Gražinos Guzovijienės, dalyvavo ir šventinėje eisenoje miesto gatvėmis.
 
Šakiečiai  dalyvavo eisenoje Raseinių gatvėmis ir iškilmingame šventės  atidaryme. Raseinių kultūros centre vykusiame teatrų festivalyje Zanavykų teatro artistai  pristatė  spektaklį  pagal Antono Čechovo apsakymų motyvus „Nedoras vaikas“. Su šiuo pastatymu zanavykai tapo XXI Lietuvos mėgėjų teatrų apžiūros „ATSPINDŽIAI 2012” laureatais. Spektaklis „Nedoras vaikas“ šią vasarą  taip pat buvo parodytas Londono lietuvių bendruomenei.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.