Zanavykų teatras - Raseinių miesto šventėje

zanavyku teatras2Praėjusį savaitgalį, rugsėjo 21-22 dienomis, Raseinių miestas šventė savo 760 metų Jubiliejų. Miesto šventės proga surengtas  tarptautinis mėgėjų teatrų festivalis „Braižas“, kuriame dalyvavo ir Šakių Zanavykų teatras.
 
Nuotr. Raseiniuose vykusiame tarptautiniame mėgėjiškų  teatrų festivalyje dalyvavo  kolektyvai iš Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos. Zanavykų teatro kolektyvas,  vadovaujamas režisierės Gražinos Guzovijienės, dalyvavo ir šventinėje eisenoje miesto gatvėmis.
 
Šakiečiai  dalyvavo eisenoje Raseinių gatvėmis ir iškilmingame šventės  atidaryme. Raseinių kultūros centre vykusiame teatrų festivalyje Zanavykų teatro artistai  pristatė  spektaklį  pagal Antono Čechovo apsakymų motyvus „Nedoras vaikas“. Su šiuo pastatymu zanavykai tapo XXI Lietuvos mėgėjų teatrų apžiūros „ATSPINDŽIAI 2012” laureatais. Spektaklis „Nedoras vaikas“ šią vasarą  taip pat buvo parodytas Londono lietuvių bendruomenei.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.