Šakių turizmą pristatė Baltarusijoje

Į Baltarusijoje vykusią parodą-mugę buvo pakviestas ir Šakių turizmo ir informacijos centras, kuris kartu su kitais rajonais prisistatė bendrame stende „Kaimyninė Lietuva“.
 
Stendas sulaukė didelio lankytojų dėmesio: Baltarusijos gyventojai domisi ne tik artimuoju kurortiniu miestu Druskininkais bei didžiaisiais Lietuvos miestais, bet ir kitais Lietuvos regionais. Šakių kraštas, turtingas gamtiniais ir kultūriniais ištekliais, Baltarusijos gyventojams yra pakeliui vykstant Baltijos jūros kurortų link, todėl parodoje ir buvo siekiama patraukliai pristatyti mūsų kraštą, užmegzti naudingus kontaktus.

Turizmo informacijos centro direktorė Eglė Plančiūnienė teigė, kad  nemaža dalis stendo lankytojų apgailestavo dėl brangių vizų ir ilgų pasienio kirtimo formalumų, o tai daro labai neigiamą įtaką laisvam gyventojų judėjimui ir abipusiam turizmo paslaugų vartojimui.

Rugsėjo pabaigoje vykusią parodą-mugę EUROREGIONAS NEMUNAS 2013 ir investicijų forumą „Gardinas – miestas sienų sankryžoje“ organizavo Baltarusijos prekybos ir pramonės rūmų Gardino skyrius. Joje dalyvavo ir  kolegos iš Vilkaviškio, Marijampolės, Lazdijų. Paroda buvo skirta Baltarusijos, Rusijos, Lenkijos ir Lietuvos verslo ir kitų organizacijų bendradarbiavimo plėtrai, turizmo, pramonės, žemės ūkio gaminių ir paslaugų pristatymui. Tai universali paroda, kur eksponuojamų prekių asortimentas yra neribojamas. Jos metu taip pat veikė maisto produktų ir vartojimo prekių mugė.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.