Šakių turizmą pristatė Baltarusijoje

Į Baltarusijoje vykusią parodą-mugę buvo pakviestas ir Šakių turizmo ir informacijos centras, kuris kartu su kitais rajonais prisistatė bendrame stende „Kaimyninė Lietuva“.
 
Stendas sulaukė didelio lankytojų dėmesio: Baltarusijos gyventojai domisi ne tik artimuoju kurortiniu miestu Druskininkais bei didžiaisiais Lietuvos miestais, bet ir kitais Lietuvos regionais. Šakių kraštas, turtingas gamtiniais ir kultūriniais ištekliais, Baltarusijos gyventojams yra pakeliui vykstant Baltijos jūros kurortų link, todėl parodoje ir buvo siekiama patraukliai pristatyti mūsų kraštą, užmegzti naudingus kontaktus.

Turizmo informacijos centro direktorė Eglė Plančiūnienė teigė, kad  nemaža dalis stendo lankytojų apgailestavo dėl brangių vizų ir ilgų pasienio kirtimo formalumų, o tai daro labai neigiamą įtaką laisvam gyventojų judėjimui ir abipusiam turizmo paslaugų vartojimui.

Rugsėjo pabaigoje vykusią parodą-mugę EUROREGIONAS NEMUNAS 2013 ir investicijų forumą „Gardinas – miestas sienų sankryžoje“ organizavo Baltarusijos prekybos ir pramonės rūmų Gardino skyrius. Joje dalyvavo ir  kolegos iš Vilkaviškio, Marijampolės, Lazdijų. Paroda buvo skirta Baltarusijos, Rusijos, Lenkijos ir Lietuvos verslo ir kitų organizacijų bendradarbiavimo plėtrai, turizmo, pramonės, žemės ūkio gaminių ir paslaugų pristatymui. Tai universali paroda, kur eksponuojamų prekių asortimentas yra neribojamas. Jos metu taip pat veikė maisto produktų ir vartojimo prekių mugė.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.