Šakietis sėkmingai įveikė Konstitucijos egzaminą

Praėjusį antradienį, spalio 29 dieną, Prezidentūroje įvyko iškilminga apdovanojimų ceremonija, kurios metu Konstitucijos egzamino globėja Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir teisingumo ministras Juozas Bernatonis pasveikino 29 Lietuvos piliečius, geriausiai atlikusius 2013 m. Konstitucijos egzamino užduotis. Tarp jų apdovanojimas įteiktas ir šakiečiui Kęstučiui Smirnovui, vieninteliam rajono atstovui, dalyvavusiam Konstitucijos egzamine.
 
Konstitucijos egzaminą šiais metais savivaldybėse, mokyklose, įkalinimo įstaigose ir internetu laikė apie 30 tūkst. Lietuvos gyventojų. Visi egzamino dalyviai buvo suskirstyti į atskiras kategorijas. Į antrąjį etapą pateko bent į 25 klausimus teisingai atsakę dalyviai – jų buvo daugiau nei 1000.

 Geriausias teisines žinias parodę Konstitucijos egzamino dalyviai buvo pakvieti į Prezidentūrą ir apdovanoti projekto iniciatorių ir partnerių įsteigtais prizais.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.